Ugniaus Bičkauskio dvejetas tapo nugalėtoju Kaune

2018-08-13

Atgal

Ugniaus Bičkauskio dvejetas tapo nugalėtoju Kaune

 Rugpjūčio 4-12 dienomis Kaune vyko Kaunas Open by Neodenta turnyras. Jame žaidė U16 amžiaus grupės tenisininkai. Iš Šiaulių teniso mokyklos sportininkų dalyvavo Tauras Mickus, Ugnius Bičkauskis, Dominykas Stonkus, Emilija Tverijonaitė ir Evelina Vitkevičiūtė. Daliai sportininkų pritrūko tik vienos pergalės iki finalų, o U. Bičkauskis dvejetuose tapo nugalėtoju.

T. Mickus bendroje turnyro vaikinų vienetų grupėje su kitu žaidėju dalinasi 3-4-ą vietas. Pusfinalyje jis žaidė su rusu Egor Shestakov ir jam nusileido 6:0, 6:1. Dvejetuose T. Mickaus ir D. Stonkaus dvejetas pasiekė pusfinalį. Jame 6:1, 6:2 nusileido baltarusiui Mikhail Malakovich ir ir rusui Egor Shestakov. D. Stonkus vienetuose antrame rate 6:0, 6:2 pripažino vilniečio Justo Trainausko pranašumą. U. Bičkauskis vienetų ketvirtfinalyje 6:2, 6:3 pralaimėjo prieš lenką Szymon Kielan. Dvejetai klostėsi sėkmingiau - žasdamas kartu su tuo pačiu lenku U. Bičkauskis 4:6, 6:4, 10:5 įveikė  baltarusį Mikhail Malakovich ir ir rusą Egor Shestakov ir tapo dvejetų nugalėtojais.

Merginų vienetuose E. Tverijonaitė pasiekė pusfinalį, jame 6:2, 6:3 nusileido rusei Elina Zakharova. Dvejetus E. Tverijonaitė žaidė poroje su O. Norkute. Pusfinalyje merginos 6:3, 6:2 nusileido latvėms Angelina Blinova ir Amelija Supulniece. O. Norkutė vienetuose antrame rate 6:2, 6:1 rezultatu pripažino lenkės Zuzanna Szmyd pranašumą. E. Vitkevičiūtė vienetuose 5:7, 6:4, 6:3 nusileido baltarusei Hanna Serhel. Dvejetus šiaulietė žaidė su ruse Elina Zakharova. Pusfinalyje dvejetas 6:2, 3:6, 10:4 nusileido baltarusėms Hanna Serhel ir Stsefaniya Shabanava.