Renginių kalendorius

Naujienos

Kviečiame į tradicinę Teniso dieną

2018-10-21

Kviečiame į tradicinę Teniso dieną
 Spalio 27 dieną nuo 11 valandos Šiaulių teniso akademijos kortuose šurmuliuos tradicinė šventė Teniso diena. Kviečiame dalyvauti vaikų ir tėvų dvejetų mini teniso varžybose ir vaikų linksmosiose teniso estafetėse. Teniso dienos metu treneriai visus norinčius pamokys teniso žaidimo subtylybių. Šventės pabaigoje rengiama nemokama loterija. Pasibaigus šventei renginio dalyviai galės visą dieną nemokamai žaisti tenisą. Norint dalyvauti mini teniso varžybose reikalinga registracija pas budinčią administratorę. 

Plačiau

Šiaulietis dalyvavo Adaži Open

2018-10-19

Šiaulietis dalyvavo Adaži Open
 13-19 dienomis Latvijoje vyko Europos teniso asociacijos turnyras Adaži Open. Jame  vienetų ir dvejetų susitikimus žaidė Šiaulių teniso akademijos sportininkas Dominykas S. Dvejetuose šiaulietis sportininkas pasiekė finalą ir įveikęs varžovus tapo 1-os vietos laimėtoju. Vienetuose Dominykas S. pasiekė ketvirtfinalį. Jo etape sportininkas 6:2, 2:6, 6:4 nusileido suomiui Oliver Byskata. Dvejetus šiaulietis žaidė su Edu B. Vaikinai į dvejetų finalą pateko pusfinalyje 7:5, 6:2 įveikę latvius Artjoms Afansajevs ir Davis Rolis. Lietuvių varžovai finale buvo suomis Oliver Byskata ir estas Andreas Sillaste. Dominyko S. dvejetas laimėjo rezultatu 3:6, 6:1, 10:8.

Plačiau

Savaitgalį varžėsi mažieji tenisininkai

2018-10-15

Savaitgalį varžėsi mažieji tenisininkai
 Spalio 13-14 dienomis Šiaulių teniso akademijos kortuose vyko Raudonojo (7 m. ir jun.) ir Oranžinio (9 m ir jaun.) korto varžybos. Oranžinio korto varžybose iš viso dalyvavo 24 sportininkai. Iš jų 6 šiauliečiai: Luknė Vaitkevičiūtė, Ugnė Vasiliauskaitė, Mėta Karčemarskaitė, Roneta Kačinskaitė, Arnas Viktoravičius, Rapolas Pretkelis ir Aleksandras Saudargas. Raudonojo korto varžybose dalyvavo 12 sportininkų, iš jų 2 šiaulietės: Meda Kurmanskytė ir Marija B. Raudonajame korte mergaičių grupėje Marija B. mažajame grupės finale su Agota B. žaidė dėl 3-ios ir 4 vietos. Rezultatu 10:2, 10:1 laimėjo varžovė ir Marija B. užėmė 4-ą vietą. M. Kurmanskytė grupėje užėmė 5-ą vietą. Oranžinio korto berniukų grupėje A. Viktoravičius mažajame finalė dėl 3-ios ir 4-os vietų susitiko su Dominyku G. A. Viktoravičius turėjo pripažinti varžovo pranašumą rezultatu 4:2, 5:4 (10) ir užėmė 4-ą vietą. R. Pretkelis užėmė 10-ą vietą.  A. Saudargas

Plačiau