Renginių kalendorius

Naujienos

Emilija Tverijonaitė žaidė Kipre

2018-04-19

Emilija Tverijonaitė žaidė Kipre
 Balandžio 14-21 dienomis Kipro sostinėje Nikosoje Helenic Bank Masters Tennis Academy TEU16 turnyre žaidė Emilija Tverijonaitė. Sportininkė vienetų ir dvejetų susitikimuose pasiekė pusfinalius. Pirmame vienetų rate Emilija Tverijonaitė žaidė su graike Eleni Kostaki ir ją įveikė 6:1, 6:2. Antrame rate šiaulietė 6:0, 6:2 įveikė lenkę Martyną Zarembą, o pusfinalyje - 6:2, 6:4 ukrainietę Kateryną Yemshanovą. Pusfinalyje Emilija Tverijonaitė žaidė su ruse Ksenia Zaytseva. Šiaulietė jai nusileido 6:2, 6:4. Dvejetus Emilija Tverijonaitė žaidė su lietuve Nika Novikova. Pagal skirstymą merginos iš karto pateko į antrą dvejetų ratą - ketvirtfinalį. Jame 6:4, 6:4 įveikė graikes Christiną Ntanou ir Stylianį Evangelią Zervą. Pusfinalyje Emilijos Tverijonaitės dvejetas 6:3, 6:2 nusileido ukrainietėms Lilyiai Mitchenko ir Sofiiai Vdovychenko.  

Plačiau

Lietuvos moterų teniso rinktinė pergalingai pradėjo FedCup varžybas Tunise

2018-04-17

Lietuvos moterų teniso rinktinė pergalingai pradėjo FedCup varžybas Tunise
   Lietuvos moterų teniso rinktinė pergalingai pradėjo Tunise vykstančias Federacijos taurės (FedCup) trečios grupės Europos-Afrikos zonos varžybas. Pirmame turnyro susitikime lietuvės 3:0 įveikė Islandijos rinktinę. Lietuvos komandos spalvas šiaip metais gina Joana Eidukonytė, Paulina Bakaitė, Gerda Zykutė ir Iveta Daujotaitė. Komandos kapitonė - Edita Liachovičiūtė. Šiaulių teniso mokyklos tenisininkė I. Daujotaitė turnyre dar nežaidė.      Dvikovos baigtis tapo aiški jau po vienetų susitikimų. Pirmame mače Paulina Bakaitė 6:2 6:0 įveikė Sofią Soley Jonasdottir, o vėliau J. Eidukonytė 6:1 6:0 sutriuškino Anną Soffią Gronholm. Lietuvės varžovėms nepaliko vilčių ir dvejetų susitikime. J. Eidukonytė ir G. Zykutė įveikė islandes A. S. Gronholm ir S. S. Jonasdottir 6:2 6:1.      E. Liachovičiūtė prieš varžybų pradžią teigė, kad yra patenkinta savo komandos pasirengimu. „Merginos tikrai neblogai pasir

Plačiau

Organizuota paskaita Šiaulių universiteto studentams

2018-04-10

Organizuota paskaita Šiaulių universiteto studentams
 Šiaulių teniso mokykla palaiko draugiškus santykius su Šiaulių universitetu ir kartu supažindina studentus su teniso sporto šaka. Balandžio 10 dieną teniso mokykloje lankėsi Šiaulių universiteto ketvirto kurso kūno kultūros studentai. Jiems buvo organizuota pažintinė paskaita apie tenisą. Treneris Šarūnas Kulnys studentus supažindino su 4-14 metų vaikų treniravimo metodais ir leido išmėginti skirtingam amžiui tinkamus teniso kamuoliukus. Treneris pristatė įvairius fizinius pratimus, kuriuos atlikus pasakodavo į ką reiktų atkreipti dėmesį, kai tokius pačius pratimus atlieka treniruojamas vaikas. Treneris veda kitų trenerių mokymus Lietuvoje, todėl pasidalino ir vertingais teoriniais patarimais.

Plačiau