Renginių kalendorius

Naujienos

Tenisininkai dalyvavo tarptautiniuose turnyruose

2018-11-05

Tenisininkai dalyvavo tarptautiniuose turnyruose
 Spalio 29 - lapkričio 3 dienomis Matas Bružas ir Iveta Daujotaitė dalyvavo Tarptautinės teniso federacijos turnyruose. M. Bružas dalyvavo Baltarusijoje vykusiame BelGlobal Cup, I. Daujotaitė - Matan Gafniel Raanana Open Izraelyje. I. Daujotaitė dvejetuose užėmė 2-ą vietą. M. Bružas BelGlobal Cup vienetų pirmame rate žaidė su baltarusiu Mikhail Kniazeu, kuriam nusileido 6:3, 6:4 rezultatu. Dvejetus tenisininkas žaidė su tuo pačiu baltarusiu. Vaikinai dvejetų pirmame rate 6:4, 6:2 nusileido uzbekams Olimjon Nabiev ir Azizbek Niyazov. I. Daujotaitė Matan Gafniel Raanana Open turnyre vienetuose pasiekė ketvirtfinalį. Jame susitiko su graike Gabriella Charalampidi, jai nusileido rezultatu 6:2, 6:3. Dvejetus I. Daujotaitė žaidė su ta pačia graike. Merginos pasiekė dvejetų finalą. Jame susitiko su ruse Alina Shcherbinina ir itale Federica Trevisan, kurioms nusileido 6:4, 6:4. Lietuvės dvejetas užėmė 2-ą vietą.

Plačiau

Siauliai Open U12 turnyre - penkios prizinės vietos

2018-11-05

Siauliai Open U12 turnyre - penkios prizinės vietos
 Lapkričio 2-4 dienomis Šiaulių teniso akademijoje vyko Siauliai Open U12 turnyras. Jame dalyvavo gausus būrys šiauliečių sportininkų: Gabrielė R., Elinga Jurgaitytė, Guoda Kubickaitė, Urtė Danielaitytė, Meda N., Tėja M., Haroldas Kulnys, Matas Kurmanskis, Dominykas Drulia, Rojus G. ir Augustas V. Turnyre laimėtos 5 prizinės vietos - trys 1-os vietos ir po vieną 2-ą ir 3-ią vietas. Mergaičių grupėje Gabrielė R. vienetų finale žaidė su Laima V., kurią įveikė 6:3, 7:6 (3) ir tapo 1-os vietos laimėtoja. Mažajame finale žaidė Tėja M. ir Gustė Š. Rezultatu 6:1, 6:0 laimėjo ir 3-ią vietą užėmė Tėja M. Bendroje įskaitoje G. Kubickaitė kartu su kitomis žaidėjomis dalinasi 5-8 vietas, Meda N., E. Jurgaitytė ir U. Danielaitytė - 20-23 vietas. Tenisininkės taip pat žaidė dvejetų susitikimus. Gabrielė R. ir Meda N. pasiekė dvejetų finalą. Jame susitiko su Laima V. ir Marta M., kurioms nusileido 7:6 (3), 6:2 bei užėmė 2-ą vietą.E. Jurgaitytės ir U. Danielai

Plačiau

L. Vaitkevičiūtė Kaune iškovojo 3-ią vietą

2018-11-05

L. Vaitkevičiūtė Kaune iškovojo 3-ią vietą
 Lapkričio 3-4 dienomis Kaune vyko Kauno miesto atviros pirmenybės. Jose varžėsi 7 m. ir jaunesni bei 10 m. ir jaunesni tenisininkai. 10 m. ir jaunesnių mergaičių grupėje žaidė šiaulietės Roneta Kačinskaitė ir Luknė Vaitkevičiūtė. Pastaroji vienetuose užėmė 3-ią vietą. L. Vaitkevičiūtė mažajame grupės finale susitko su Liepa G. Susitikimas baigėsi rezultatu 4:2, 2:4, 13:11 ir L. Vaitkevičiūtės laimėjimu. R. Kačinskaitė pirmame rate 4:0, 2:4, 10:3 nusileido Liepai L. Bendroje įskaitoje R. Kačinskaitė užėmė 9-ą vietą.  

Plačiau