Renginių kalendorius

Naujienos

Klaudija Bubelytė Masters turnyre užėmė 3-ią vietą

2018-10-08

Klaudija Bubelytė Masters turnyre užėmė 3-ią vietą
 5-7 dienomis Šiaulių teniso akademijos sportininkė Klaudija Bubelytė žaidė Europos teniso asociacijos baigiamajame sezono turnyre Masters. Jame varžėsi tenisininkės, sezono metu surinkusios daugiausiai taškų. K. Bubelytė varžėsi U16 merginų grupėje ir užėmė 3-ią vietą. Masters turnyrą sportininkė pradėjo susitikimu su ruse Marta Belokrylova, kurią įveikė 6:4, 6:1. Pusfinalyje K. Bubelytė turėjo pripažinti kroatės Antonia Ružič pranašumą rezultatu 6:2, 6:0. Dėl 3-4 vietos sportininkė žaidė su čeke Anna Panchartek. K. Bubelytė varžovę įveikė rezultatu 6:4, 6:7 (7), 6:4 ir užėmė 3-ią vietą.

Plačiau

Seb Futures Cup 2018 turnyre Lietuvos komanda užėmė 3-ią vietą

2018-10-08

Seb Futures Cup 2018 turnyre Lietuvos komanda užėmė 3-ią vietą
 SEB Futures Cup 2018 turnyras šiais metais vyko spalio 6-7 dienomis Taline (Estijoje). Šis turnyras yra pagrindinis Baltijos šalių turnyras, kuris yra koordinuojamas Lietuvos, Latvijos ir Estijos teniso sąjungų. Turnyre dalyvauja 9 m. ir jaun.,  11 m. ir jaun., 13 m. ir jaun. amžiaus grupių sportininkai. Iš Šiaulių teniso akademijos sportininkų turnyre dalyvavo Atėnė Romencovaitė, Mėta Karčemarskaitė, Faustas Kuliušas ir Liepa Šataitė. Susumavus laimėtus susitikimus ir surinktus komandinius taškus Lietuvos komanda SEB Futures Cup turnyre šiemet užėmė 3-ią vietą. Detalius susitikimų rezultatus galima rasti paspaudus ant nuorodos.  

Plačiau

Dėl pakeisto pavadinimo

2018-10-05

Dėl pakeisto pavadinimo
  Informuojame, kad nuo spalio 4 dienos Šiaulių teniso mokyklos pavadinimas pakeistas į Šiaulių teniso akademijos pavadinimą. Prašome į tai atsižvelgti atliekant mokėjimus už sportininkų teniso treniruotes.

Plačiau