Renginių kalendorius

Naujienos

Rusnė Donėlaitė tapo prizininke Klaipėdoje

2018-05-06

Rusnė Donėlaitė tapo prizininke Klaipėdoje
 Pirmąjį gegužės savaitgalį trys mokyklos sportininkai dalyvavo Klaipėdoje rangtame Tennis Star U7, U9, U10 turnyre. Rusnė Donėlaitė tapo grupės prizininke, toje pačioje grupėje Roneta Kačinskaitė užėmė 6-ą vietą, savo grupėje Arnas Viktoravčius - 9-ą vietą. U9 mergaičių grupėje žaidė dvi šiaulietės. Rusnė Donėlaitė mažajame finale 7:3, 7:2 įveikė Aleksandrą Anilionytę. Roneta Kačinskaitė 7:1, 7:1 nusileido Ugnei Opulskytei ir bendroje grupės įskaitoje užėmė 6-ą vietą.  U9 berniukų grupėję žaidė Arnas Viktoravičius. Šiaulietis 7:3, 7:4 įveikė Kiprą Grimalį ir užėmė 9-ą vietą.

Plačiau

Svečiuose – Kairių darželis

2018-05-03

Svečiuose – Kairių darželis
  Gegužės 3 dieną Šiaulių teniso mokykloje su tenisu susipažino 18 mažųjų svečių iš Kairių darželio. Su svečiais bendravę ir kartu sportavę mokyklos treneriai juos suskirstė į dvi grupes ir surengė teniso treniruotę. Kamuoliukų karas apšilimo metu visus išjudino. Po to darželinukai, kaip tikri tenisininkai, mokėsi mušti kamuoliukus per tinklą. Iš pat pradžių visiems reikėjo pasistengti, bet pamokyti trenerių įgudo ir teniso subtilybes greitai perprato. Svečiai dalyvavo estafetėse, kuriose svarbiausia buvo ne būti greičiausiam, bet pats pratimo atlikimas. Visų svečių lauksime greitu metu grįžtant į teniso treniruotes!  

Plačiau

Tenisininkai žaidė Kipre ir Ispanijoje

2018-04-26

Tenisininkai žaidė Kipre ir Ispanijoje
 Du Šiaulių teniso mokyklos sportininkai dalyvavo teniso turnyruose Ispanijoje ir Kipre. Dominykas Drulia žaidė Vilas Cup U12 turnyre, o Emilija Tverijoanitė - Herodotou Tennis Academy TEU16 G2 turnyre. Abu sportininkai vienetuose iškrito pirmame rate, dvejetų susitikimuose pasiekė antrą ratą. Dominykas Drulia pirmame vienetų susitikimų rate žaidė su lenku Bruno Kokot ir turėjo pripažinti jo pranašumą rezultatu 6:1, 6:2. Dvejetus šiaulietis žaidė su tenisininku Fares Enzo Dassi iš Tuniso. Pagal skirstymą dvejetas iš karto pateko į antrą ratą. Antrame rate vaikinai susitiko su ruso Filip Avdeev ir esto Georg Strasch dvejetu, kuriam nusileido 6:1, 6:1. Emilija Tverijonaitė Kipre vienetų pirmame rate susitiko su kipriete Klio Maria Ioannou ir jai nusileido 6:0, 6:3. Dvejetus Emilija Tverijonaitė žaidė su kita turnyre dalyvavusia lietuve Fausta Zykute. Pagal skirstymą, merginos iš karto pateko į antrą dvejetų ratą. Antrame rate li

Plačiau