Renginių kalendorius

Naujienos

J. Mikulskytė laimėjo dvejetų turnyrą, vienetų turnyre žais pusfinalyje

2013-11-07

J. Mikulskytė laimėjo dvejetų turnyrą, vienetų turnyre žais pusfinalyje
Izraelyje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių 18 m. ir jaunesnių antros kategorijos turnyre „Matan Gafniel Raanana Open“  mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė (71 reit.) poroje su vengre Fanny Stollar (85 reit.) laimėjo dvejetų turnyrą. Finale lietuvės ir vengrės pora 6-2 6-2 nugalėjo ukrainietės Olgos Fridman (150 reit.) ir Izraelio tenisininkės Talya Zandberg (425 reit.) porą. Vienetų varžybose Justina pasiekė pusfinalį kuriame susitiks su bendraamže Olandijos tenisininke Roos Van Der Zwaan (289 reit.). Pakeliui į pusfinalį Justina įveikė tris varžoves : ketvirtfinalyje 6-2 6-1 nugalėjo slovėnę Manca Pislak (230 riet.), aštuntfinalyje Justina nugalėjo rusę  Sofya Dobronevskaya (nereit.), o pirmajame turnyro rate šiaulietė 4-6 6-2 6-2 įveikė Izraeilio tenisininkę Alona Pusskarevsky (1191 reit.). Turnyro nuoroda.

Plačiau

Dėl jaunių turnyro TOP-8

2013-11-05

Dėl jaunių turnyro TOP-8
Dėmesio – atsižvelgiant į tai, kad pasibaigus išankstinei registracijai į finalinį reitinginį jaunių turnyrą TOP-8 dalyvių sąrašai yra nepilni ir ne visi norintys dalyvauti žaidėjai užsiregistravo išankstinė registracija į turnyrą yra pratęsiama iki lapkričio 8 d.

Plačiau

Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai startuos turnyre Izraelyje

2013-11-04

Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai startuos turnyre Izraelyje
Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai Mantas Bugailiškis (ITF-269) ir Justina Mikulskytė išvyko į Izraelį, kur šiandien prasideda Tarptautinės teniso federacijos (ITF) antros kategorijos jaunių turnyras “Matan Gafniel Raanana Open”.  Vaikinų vienetų varžybų pirmame rate septyniolikmetis M. Bugailiškis susitiks su sėkmingai turnyro kvalifikaciją įveikusiu metais jaunesniu Ukrainos tenisininku Danyla Veremeičiuku (ITF-734). Pirmoji merginų vienetų turnyro raketė J. Mikulskytė turnyro debiute susikaus su vardinį kvietimą į varžybas gavusia kortų šeimininke Aliona Puskarevsky (ITF-1192).

Plačiau