Renginių kalendorius

Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

Tenisininkė Lina Stančiūtė: galimybės žaisti prieš savus žiūrovus laukiau 11 metų

2014-03-24

Tenisininkė Lina Stančiūtė: galimybės žaisti prieš savus žiūrovus laukiau 11 metų
 Lina Stančiūtė baigia pamiršti mėnesį ją kamavusius kirkšnies skausmus - jau kitą savaitgalį D. Britanijoje ji startuos turnyre, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkstančiai JAV dolerių. Iš karto po jo šiuo metu 716-ą vietą WTA reitinge užimanti tenisininkė grįš į Lietuvą ir čia pradės pasirengimą balandžio viduryje Šiauliuose vyksiančioms Federacijos taurės (FedCup) Europos-Afrikos zonos antros grupės varžyboms. - Lina, ar žinai kiek FedCup mačų esu sužaidusi per karjerą? - Oi, tikrai ne. Neskaičiuoju. Bet turėtų būti nemažai. Rinktinėje debiutavau prieš, berods, 14 metų. - Iš viso žaidei 56 mačus. Ir turėsi galimybę pratęsti šią seriją Šiauliuose. Lietuvos rinktinei niekada nesakai ne. Kas tave motyvuoja? - Tiesą pasakius net neužduodu sau tokio klausimo. Man niekada nekilo dvejonių žaisti už Lietuvą ar ne. Sakykime, kad tai kraujyje. Aš nuoširdžiai noriu žaisti už Liet

Plačiau

Keturiolikmečiai Lietuvos tenisininkai - Europos čempionate

2014-03-21

Keturiolikmečiai Lietuvos tenisininkai -  Europos čempionate
 Pajėgiausi keturiolikmečiai Lietuvos tenisininkai šią savaitę dalyvauja Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) Antalijoje (Turkija) rengiamose Europos pirmenybėse. Geriausiai iš lietuvių šiose varžybose kol kas sekasi Šiaulių teniso mokyklos tenisininkei Ivetai Daujotaitei, kuri įveikusi dvi varžoves iš Latvijos ir Turkijos šiandien kausis dėl patekimo į varžybų pusfinalį. Kita Lietuvos atstovė Alisas Gaivoronskytė, besitreniruojanti Sostinės teniso klube, pasirodymą vienetų varžybose baigė antrame rate. Vaikinių vienetų varžybose Gvido Sabeckio teniso mokyklos auklėtinis Julius Adomavičius įveikė vieną varžovą, o Vilniaus teniso akademijos atstovas Ignas Čipkus krito jau varžybų debiute. Dvejetų varžybose Lietuvos merginos bei vaikinai iškovojo po pergalę ir šiandien žais dėl patekimo į pusfinalius. Lietuvos keturiolikmečių rinktinę Turkijoje lydi Vilniaus teniso akademijos treneris Simas Malakauskas.

Plačiau

I. Daujotaitė - Europos 14-mečių teniso čempionate žais dėl bronzos medalio

2014-03-21

I. Daujotaitė - Europos 14-mečių teniso čempionate žais dėl bronzos medalio
 Pajėgiausi keturiolikmečiai Lietuvos tenisininkai šią savaitę dalyvauja Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) rengiamose Europos pirmenybėse Turkijoje. Geriausiai iš lietuvių sekasi Šiaulių teniso mokyklos auklėtinei Ivetai Daujotaitei, kuri pusfinalyje 0:6 2:6 pralaimėjo šeštą reitingą turėjusiai rumunei Vitaliai Stamat ir tęs kovą dėl bronzos medalio.

Plačiau