ITF J2 Siauliai 2022 turnyro rezultatai

2022-02-28

Atgal

ITF J2 Siauliai 2022 turnyro rezultatai

Sekmadienį baigėsi ITF tarptautinis antros kategorijos teniso turnyras "J2 Siauliai", kuriame dalyvavo 116 dalyvių iš 27 pasaulio šalių.  
Pagrindiniame etape (vasario 22-27d.) dalyvavo 3 Šiaulių teniso akademijos sportininkai - EMILIJA TVERIJONAITĖ, LIEPA ŠATAITĖ ir TAURAS MICKUS.
Geriausiai iš lietuvių pasirodė PATRICIJA PAUKŠTYTĖ, kuri poroje su vokiete Ella Seidel susitiko finalinėje kovoje su Čekijos duetu Dominika Salkova ir Tereza Valentova. Pergalę šventė čekės.
Geriausiai iš Šiaulių teniso akademijos sportininkų pasirodė EMILIJA TVERIJONAITĖ, kuri vienetuose pateko į antrąjį turnyro ratą, tačiau ten nusileido varžovei iš Olandijos Isis Louise Van Den Broek. Taip pat dvejetuose kartu su Uma Bakaityte antrame rate nusileido italėms Federica Urgesi ir Denise Valente.
 
Turnyro finalininkai:
VAIKINŲ VIENETAI:
Jakub Nicod (Čekija) ir Arthur Gea (Prancūzija). Rezultatu 6:7, 7:5, 6:1 laimėjo čekas.
MERGINŲ VINETAI:
Dominika Salkova (Čekija) ir Ella Seidel (Vokietija). Rezultatu 3:6, 3:6 laimėjo vokietė.
VAIKINŲ DVEJETAI:
D.Britanija Patrick Brady, Phoenix Weir prieš Gilles ArnaudBailly (Belgija), Matthew WilliamDonald (Čekija). Rezultatu 6:3, 6:2 laimėjo britai.
MERGINŲ DVEJETAI:
Patricija Paukštytė (Lietuva), Ella Seidel (Vokietija) prieš Dominika Salkova (Čekija) ir Tereza Valentova (Čekija). Rezultatu 6:4, 6:1, pergalę šventė čekės.