Justina Mikulskytė - ITF serijos moterų teniso turnyro Prancūzijoje čempionė !!!

2024-09-10

Atgal

BRAVO !!! Prancūzijoje sekmadienį pasibaigusiame ITF serijos moterų teniso turnyre didžiausią karjeros pergalę pasiekė Šiaulių teniso akademijos 28-erių sportininkė JUSTINA MIKULSKYTĖ (WTA-218) !!! Vienetų finale Justina per 1 valandą 52 minutes 7:5, 7:6 (7:2) nugalėjo 18-metę ispanę Kaitlin Quevedo (WTA-478) !!! J.Mikulskytė 6-ą kartą karjeroje laimėjo ITF moterų vienetų turnyrą ! Iki šiol stambiausias jos laimėtas turnyras buvo ITF W35 kategorijos, o turnyro Prancūzijoje kategorija yra aukštesnė – ITF W50 ! Justina pelnė 50 WTA vienetų reitingo taškų !!! ir WTA reitinge tikrai kils į sau rekordinę poziciją – turėtų užimti 204-ą vietą !!!