Lietuva 1:2 nusileido Tuniso komandai

2012-04-21

Atgal

Lietuva 1:2 nusileido Tuniso komandai

Paskutinę Egipto sostinėje Kaire vykstančiose Federacijos taurės (FedCup) pogrupių varžybų dieną Lietuvos moterų teniso rinktinė nusileido Tuniso komandai.
Patyrusios pirmą pralaimėjimą lietuvės liko antroje grupės vietoje ir rytoj lemiamame susitikime dėl patekimo į aukštesnę Federacijos taurės grupę kovos su stipriausia A pogrupio komanda.
Pirmame dienos mače mokyklos  auklėtinė Justina Mikulskytė 6:2, 2:6, 6:7(7) nusileido Tuniso tenisininkei Nour Abbes (WTA 1006), O Lina Stančiūtė 1:6, 7:6(5), 0:6 pralaimėjo Ons Jabeur (WTA 651).
Dvejetų susitikime tarp Justinos Mikulskytės ir Akvilės Paražinskaitės bei tunisiečių N. Abbes ir Mounos Jebri, Tuniso komanda dėl žaidėjos traumos pasitraukė iš kovos rezultatui esant 2:3.
“Mūsų svarbiausias tikslas šiandien buvo leisti pailsėti Joanai Eidukonytei prieš lemiamą rytdienos mačą. Per pirmas varžybų dienas ji gavo nemažą krūvį ir tai jos žaidime jau jautėsi. Todėl pirmą dienos mačą šiandien žaidė Justina Mikulskytė, – kalbėjo Lietuvos rinktinės kapitonės Editos Liachovičiūtė. – Lina nutarė žaisti ir taip geriau pasiruošti rytdienos susitikimams. Jos varžovė šiandien sužaidė tikrai puikiai – gerai judėjo korte, pataikė sunkius smūgius. Manau, kad ateityje dar išgirsime apie ją – ne veltui pernai ji triumfavo jaunių atvirame Prancūzijos čempionate, o dar prieš metus žaidė šių varžybų finale”.