Gvidas Motuzas "Toyota Cup U16" vienetų pusfinalyje

2014-06-12

Atgal

Gvidas Motuzas "Toyota Cup U16" vienetų pusfinalyje

Šiauliuose vykstančiame turnyre "Toyota Cup U16" vaikinų vienetuose Gvidas Motuzas 6-0 6-3 nugalėjo baltarusą Atrsiom Bardzin ir pateko į pusfinalį, kur susitiks su baltarusu Anatolii Rainin. Vaikinų dvejetų turnyre Gvidas Motuzas poroje su estu Henri Nael 6-3 1-6 11-9 laimėjo prieš baltarusus Artsiom Ausiyevich/ Bohdan Baranov. Pusfinalyje mokyklos auklėtinio dvejetas žais su ruso Egor Bizhenko ir lietuvio Henrik Traskin pora.
Augustas Onaitis ir Domantas Šakinis 6-3 6-4 nugalėjo baltarusus Artsiom Cherkasau ir Artsiom Bardzin. Pusfinalyje mokyklos auklėtiniai susitiks su baltarusu Aleksandr Liaonenka ir ukrainiečiu Anatolii Rainin.
Merginų vienetų turnyre Iveta Daujotaitė 6-3 6-4 pralošė baltarusei Katyarina Paulenka. Dvejetų turnyre Iveta Daujotaitė poroje su baltaruse Aleksandra Efremova 6-2 6-4 laimėjo prieš lietuvių porą Gabiją Buenanjo ir Gerdą Lukjančukaitę. Pusfinalyje Iveta Daujotaitė/ Aleksandra Efremova susitiks su lietuvėmis Paulina Bakaite/ Gerda Zykute.
Ieva Čeilutkaitė su Aukse Mačiulaityte 6-2 6-4 įveikė lietuvės Deimantės Krivickaitės ir baltarusės Kristinos Vasinos dvejetą. Pusfinalyje merginos susitiks su baltarusėmis Ekaterina Grib ir Katyarina Paulenka.

Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.