ŠIAULIETIS GVIDAS MOTUZAS TĘSIA PERGALIŲ SERIJĄ TARPTAUTINIUOSE ŠEŠIOLIKMEČIŲ TENISO TURNYRUOSE

2014-06-18

Atgal

ŠIAULIETIS GVIDAS MOTUZAS TĘSIA PERGALIŲ SERIJĄ TARPTAUTINIUOSE ŠEŠIOLIKMEČIŲ TENISO TURNYRUOSE

Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Gvidas Motuzas, praėjusią savaitę triumfavęs namie vykusiame Europos teniso asociacijos šešiolikmečių turnyre “Toyota Cup”, pergalingai pradėjo ir analogišką Latvijoje vykstantį turnyrą “Riga Open”. Pirmame turnyro rate lietuvis 6:3 6:1 nugalėjo rusą Vladislavą Škurskį.
G. Motuzą treniruojantis Šarūnas Kulnys teigia Rygoje besitikintis ne mažiau sėkmingo auklėtinio pasirodymo nei Šiauliuose.
“Galiu tik pagirti Gvidą, šiuo metu demonstruojantį tikrai neblogą sportinę formą. Pirmi trys jo susitikimai Šiauliuose galbūt buvo lengvesni, tačiau man ypač smagu, kad Gvidas Šiauliuose gerai sužaidė pusfinalio mačą, kurį sunkiai pradėjęs visgi nugalėjo pirmąją turnyro raketę. Ir nepalūžo finale, kurio pradžioje prieš Emilį Rusakevičių pirmavo 5:2 ir 40:0, tačiau pralaimėjo pirmą setą. Visgi jam užteko fizinių ir, svarbiausia, psichologinių jėgų perimti iniciatyvą ir pasiekti puikią pergalę”, - aiškina Š. Kulnys.
Šiauliuose vykusiame turnyre G. Motuzas, kartu su estu Henriu Naelu tapo ir dvejetų turnyro nugalėtoju. Be G. Motuzo į antrą turnyro “Riga Open” ratą dar pateko Gerda Zykutė ir Ieva Čeilutkaitė.