Renginių kalendorius

Naujienos

Šiauliuose Robert ir Tomas gavo šiokio tokio Daviso krikšto

2017-02-01

Šiauliuose Robert ir Tomas gavo šiokio tokio Daviso krikšto
Šiauliuose Robert ir Tomas gavo šiokio tokio Daviso krikšto. Nes atrankos mačas gavosi ilgas ir kankinantis. Tikrai panašus į tikrą DC mačą. Bičai luposi beveik 3,5 val, kol Robertui teko pasitraukti iš dvikovos dėl smarkaus kojų mėšlungio. Situacija rezultato prasme tuo metu buvo labiau nei neaiški - (skaičiuojam nuo Tomo) 64 36 67(1) 65. Jei kalbėt apie patį tenisą, tai jo būta visai gražaus. Tomas bandė žaisti aktyviau, atakuoti. Ne viskas gavosi, juolab Robert gudriai ir neprastai gynėsi, kartais smagiai smeigdamas ir pats. Pagrindinė bičų bėda, kaip parodė ir susitikimo finalas, yra fizika. Abu masažistą į kortą mačo metu kvietė bent po porą kartų. O buvo čia juk net ne Davisas. O įtemptas, simpatiškas, bet visgi draugiškas mačas. Kurį stebėjo dvidešimt žmonių, tarp kurių buvo ir vienas neblogas mūsų pažįstamas.  

Plačiau

Deviso taurė: lietuviai lengvo pasivaikščiojimo Šiauliuose nesitiki

2017-01-31

Deviso taurė: lietuviai lengvo pasivaikščiojimo Šiauliuose nesitiki
  Lietuvos teniso rinktinės nariai, besirengiantys savaitės pabaigoje vyksiančiam Deviso taurės (Davis Cup) mačui su Madagaskaru, nelinkę iš anksto nuvertinti ATP reitingų neturinčių varžovų.   Komandos kapitonas Rimvydas Mugevičius, paklaustas apie Madagaskaro tenisininkų pajėgumą, siūlė nesižvalgyti į jų reitingus, o prisiminti 2015 metais vykusias madagaskariečių Deviso taurės dvikovas su latviais ir Liuksemburgo tenisininkais. „Jų lyderis Antso Rakotondramanga galbūt nežaidžia profesionalų turnyruose, tačiau Deviso taurėje savo varžovams yra iškrėtęs ne vieną siurprizą. Pavyzdžiui, Latvijoje jis sausai nugalėjo Mikelį Libietį, kuris pernai triumfavo Vilniuje vykusiame Prezidento taurės turnyre. O mačo tarp Latvijos ir Madagaskaro komandų baigtį turbūt nulėmusiame dvejetų susitikime afrikiečiai turėjo du „machpoint'us“. Tais pačiais metais vykusiame mače su Liuksemburgu A. Rakotondramanga puikiai kovojo su liuksembu

Plačiau

Matas Vasiliauskas turnyro Norvegijoje čempionas!

2017-01-30

Matas Vasiliauskas turnyro Norvegijoje čempionas!
Norvegijoje vykusiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 metų ir jaunesnių "Stavanger open TE 16" turnyro finale susitiko du Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai - Matas Vasiliauskas ir Matas Bružas. Matas Vasiliauskas 6-4 6-1 nugalėjo Matą Bružą ir tapo turnyro nugalėtoju. Matas Bružas tapo turnyro vicečempionu. Julius Adomavičius su danu Carl Emil OVERBECK dalinasi 3/4 vietas. Dvejetų turnyre geriausiai pasirodė Juliaus Adomavičiaus ir Ugniaus Bičkauskio pora, vaikinai 3/4 vietas dalinasi su švedu Sven Filip LAFTMAN  ir anglu Thomas SMART. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau