Renginių kalendorius

Naujienos

Klaudija Bubelytė iškovojo III vietą!

2017-03-17

Klaudija Bubelytė iškovojo III vietą!
Šią savaitę Antalijoje vyksta antrasis "2017 ITF/Tennis Europe Development Championships" turnyras, kuriame dalyvauja ir mokyklos auklėtinė Klaudija BUBELYTĖ. Dėl vienetų trečios vietos sportininkė kovojo su armėne Milena GEVORGYAN, 6-2 6-3 Klaudija BUBELYTĖ įveikė varžovę ir pasipuošė bronzos medaliu. Daugiau informacijosEuropos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

"Dr. Wolz taurė 2017" turnyro rezultatai

2017-03-13

"Dr. Wolz taurė 2017" turnyro rezultatai
Kovo 10-12 dienomis Vilniuje vyko dviejų amžiaus grupių (12 m. ir jaun., 16 m. ir jaun.) turnyras "Dr. Wolz taurė 2017". 16 metų ir jaunesnių amžiaus grupėje I-ąją vietą vaikinų vienetų turnyre laimėjo Matas Bružas. Taip pat I-ąją vietą mergaičių dvejetuose iškovojo Emilija Tverijonaitė ir Junita Kalnikaitė. Vaikinų tarpe I-ąją vietą užėmė Ugnius Bičkauskis poroje su klaipėdiečiu Nikita Fiodorov, II vietą - Edvinas Grigaitis poroje su kauniečiu Emiliu Jukna. Tarp 12 metų ir jaunesnių geriausiai sekėsi Faustui Kuliušui, sportininkas užėmė III vietą. Turnyro lentelės Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

Plačiau

"Pajulahti Cup" turnyro rezultatai

2017-03-13

"Pajulahti Cup" turnyro rezultatai
Kovo 3-10 dienomis mokyklos penkiolikmečiai auklėtiniai dalyvavo Suomijoje vykusiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 m. ir jaunesnių turnyre "Pajulahti Cup". Geriausiai sekėsi dvejetų porai Juliui  Adomavičiui ir Matui Vasiliauskui. Mokyklos auklėtiniai su vilniečių pora dalinasi 3/4 vietas. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau