Renginių kalendorius

Naujienos

Davis Cup by BNP Paribas: Lietuva - Madagaskaras

2017-02-03

Davis Cup by BNP Paribas: Lietuva - Madagaskaras
Tarptautinis teniso renginys "Davis Cup by BNP Paribas" grįžta į Lietuvą. Europos / Afrikos zonos II grupės 1 turo varžybose Lietuvos rinktinė Šiauliuose sieks pergalės prieš Madagaskaro tenisininkus. Iki šiol rinktinės buvo susitikusios du kartus ir abu kartus pergalę šventė Lietuvos tenisininkai. Padėkite Lietuvos rinktinei iškovoti dar vieną pergalę ir palaikykite juos Šiaulių teniso kortuose vasario 3 - 5 dienomis! Deviso taurės Europos/Afrikos zonos II grupės mačas Lietuva-Madagaskaras Varžybų tvarkaraštis: Penktadienis (vasario 3d.) 15:45 - atidarymo ceremonija 16:00 - du vienetų susitikimai Šeštadienis (vasario 4 d.)  Pradžia 16 val. Vienas dvejetų susitikimas Sekmadienis (vasario 5 d.) Pradžia 12 val. Du arba vienas vienetų susitikimas www.ticketmarket.lt

Plačiau

Daviso taurė - tiesiogiai per Delfi portalą!

2017-02-03

Daviso taurė - tiesiogiai per Delfi portalą!
Daviso taurės Europos/Afrikos zonos II grupės mačo Lietuva-Madagaskaras susitikimą galite stebėti gyvai per delfi naujienų protalą. NUORODA.

Plačiau

Šiauliuose Robert ir Tomas gavo šiokio tokio Daviso krikšto

2017-02-01

Šiauliuose Robert ir Tomas gavo šiokio tokio Daviso krikšto
Šiauliuose Robert ir Tomas gavo šiokio tokio Daviso krikšto. Nes atrankos mačas gavosi ilgas ir kankinantis. Tikrai panašus į tikrą DC mačą. Bičai luposi beveik 3,5 val, kol Robertui teko pasitraukti iš dvikovos dėl smarkaus kojų mėšlungio. Situacija rezultato prasme tuo metu buvo labiau nei neaiški - (skaičiuojam nuo Tomo) 64 36 67(1) 65. Jei kalbėt apie patį tenisą, tai jo būta visai gražaus. Tomas bandė žaisti aktyviau, atakuoti. Ne viskas gavosi, juolab Robert gudriai ir neprastai gynėsi, kartais smagiai smeigdamas ir pats. Pagrindinė bičų bėda, kaip parodė ir susitikimo finalas, yra fizika. Abu masažistą į kortą mačo metu kvietė bent po porą kartų. O buvo čia juk net ne Davisas. O įtemptas, simpatiškas, bet visgi draugiškas mačas. Kurį stebėjo dvidešimt žmonių, tarp kurių buvo ir vienas neblogas mūsų pažįstamas.  

Plačiau