Renginių kalendorius

Naujienos

Lietuvos aštuoniolikmečių teniso čempionai - Iveta Daujotaitė ir Matas Bružas

2019-06-17

Šiauliuose vykusiame Lietuvos aštuoniolikmečių teniso čempionate šiauliečiai svečiams svetingi nebuvo. Nugalėtojais arba prizininkais tapo visi čempionate dalyvavę akademijos sportininkai: Matas Bružas, Edvinas Grigaitis, Ugnius Bičkauskis, Iveta Daujotaitė, Klaudija Bubelytė, Otilija Norkutė (treneris Šarūnas Kulnys) ir Nojus Rimkevičius (treneris Tomas Kirstukas). Vaikinų vienetų finale šiaulietis M. Bružas 3;6, 6:2, 6:3 nugalėjo Justą Trainauską (Vilniaus teniso akademija). 3-ia vieta atiteko U. Bičkauskiui, jis 3:6, 6:3, 6:4 įveikė Vilniaus teniso akademijos atstovą Vilių Šaučiūną. E. Grigaitis 6:1, 6:4 įveikęs Aleksandrą Urbonavičių (Vilniaus teniso akademija) užėmė 5-ą vietą. N. Rimkevičius atsisakė žaisti tolimesniuose susitikimuose ir užėmė 8-ą vietą. M. Bružas ir U. Bičkauskio dvejetas buvo stipriausias. Finale jie 6:2, 7:6 (2) įveikė E. Grigaitį ir V. Šaučiūną. Merginų vienetų grupėje nugalėtoja tapo I. Daujotaitė,

Plačiau

Riga Open - Emilijos tverijonaitės dvejetas antras

2019-06-17

Birželio 8-15 dienomis Rygoje vyko 1 ir 2 kategorijų U12, U14 ir U16 turnyras Riga Open-Inspired by tennis. Jame daltžyvavo Emilija Tverijonaitė, Dominykas Stonkus, Tauras Mickus, Faustas Kuliušas, Dominykas Drulia (trenerė Rita Romencovienė) ir Liepa Šataitė (treneris Tomas Kirstukas). E. Tverijonaitė U16 merginų dvejetuose užėmė 2-ą vietą. U14 vaikinų vienetų pirmuose ratuose F. Kuliušas 2:6, 7:6 (6), 6:4 nusileido latviui Gustavsui Dambinui, D. Drulia 6:4, 6:0 nusileido estui Stenui Hiiesalu. Dvejetus vaikinai žaidė kartu, pirmojo rato metu dvejetas atsisakė žaisti. U14 merginų vienetuose L. Šataitė pasiekė pusfinalį. Jame 6:2, 6;4 nusileido vokietei Carolinai Raschdorf. Dvejetus šiaulietė žaidė su Patricija Cechanavičiūte. Merginos 6:1, 7:5 nusileido britei Vladai Kozak ir baltarusei Mariai Bylinai.   U16 grupėje D. Stonkus vienetų antrame rate atsisakė žaisti tolimesnius susitikimus. T. Mickus ketvirtfinalyje 6:1, 6:1 pripažino P

Plačiau

Justina Mikulskytė pralaimėjo turnyro Portugalijoje finale

2019-06-17

Buvusi Šiaulių teniso akademijos sportininkė Justina Mikulskytė Portugalijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų turnyro Amarante Ladies Open vienetų varžybų finale sekmadienį 4:7 (4:7), 3:6 pralaimėjo airei Georgiai Drummy. Mačas truko 1 valandą 22 minutes. Pasaulio reitinge neklasifikuojama Airijos tenisininkė į pagrindinį turnyrą pateko po atrankos varžybų.  24-erių metų J. Mikulskytė pasaulio reitinge yra 736-a. Turnyro prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.