Renginių kalendorius

Naujienos

Savaitgalį vyko kalėdiniai turnyrai

2018-12-17

Net 21 jaunasis akademijos tenisininkas dalyvavo kalėdiniuose vaikų teniso turnyruose. U7 grupėje žaidė Luknė J., Miglė K., Meda Kurmanskytė, Rojus V., Benas M., Gediminas Glazauskas, Ilarij Ivanov ir Matijus Gulbinas. U10 grupėje žaidė Arnas Viktoravičius, Maksimilijonas Saudargas, Aleksandras Saudargas, Matas Kurmanskis, Arnas Vasiliauskas, Deina Š., Estera Sinušaitė, Luknė Vaitkevičiūtė, Ugnė Vasiliauskaitė, Mėta Karčemarskaitė, Roneta Kačinskaitė ir Beatričė Balsytė. U7 mergaičių grupės mažajame finale M. Kurmanskytė 10:5, 10:7 įviekė Keilą  ir užėmė 3-ią vietą. Luknė J. užėmė 5-ą, Miglė K. 8-ą vietas. Berniukų grupėje Rojus V. užėmė 7-ą, Benas M. 9-ą, G. Glazauskas 10-ą vietas.   U10 mergaičių grupės finale žaidė dvi šiaulietės. Finaliniame mače L. Vaitkevičiūtė 4:2, 4:0 įveikė M. Karčemarskaitę ir užėmė 1-ą vietą. 3-ią vietą užėmė E. Sinušaitė, mažajame finale įveikusi Guodą B. Bendroje įskaitoje U. Vasiliauskaitė užėmė 5-ą, Deina &

Plačiau

Akademijoje vyko Šiauliai Open 14&U turnyras

2018-12-10

Gruodžio 7-9 dienomis teniso akademijoje vyko Šiauliai Open 14&U teniso turnyras. Jame dalyvavo Faustas K., Arnas Vasiliauskas, Dominykas Drulia, Adomas Gedrimas, Rojus G. ir Haroldas Kulnys. Turnyro nugalėtoju tapo H. Kulnys, 3-ią vietą užėmė Faustas K. H. Kulnys į finalą pateko pusfinalyje 6:2. 6:0 įveikęs A. Gedrimą. Finale H. Kulnys susitiko su B. Uldukiu ir jį įveikęs 6:3, 6:2 tapo turnyro nugalėtoju. Dėl 3-ios vietos žaidė du šiauliečiai Faustas K. ir A. Gedrimas. Rezultatu 7:6 (3), 5:7, 10:3 laimėjo Faustas K. Bendroje turnyro įskaitoje A. Vasiliauskas užėmė 6-ą, D. Drulia 7-ą, Rojus G. 13-16 vietas. Dėl nesusidariusio dalyvių skaičiau mergaičių U14 amžiaus grupės turnyras buvo nereitinginis.

Plačiau

Mergaičių sėkmė Kauno miesto atvirose pirmenybėse

2018-12-10

Praėjusį savaitgalį Kaune tenisininkai žaidė Kauno miesto atvirose pirmenybėse. Jose U9 mergaičių ir berniukų grupėse dalyvavo: Rusnė Donėlaitė, Luknė Vaitkevičiūtė, Roneta Kačinskaitė, Ugnė Vasiliauskaitė, Arnas Viktoravičius, Aretas Sipavičius. Mergaitės užėmė visas prizines vietas. Mergaičių grupės finale susitiko R. Donėlaitė ir R. Kačinskaitė. Rezultatu 1:4, 4:2, 10:6 laimėjo ir 1-ą vietą užėmė R. Donėlaitė. Mažajame finale dėl 3-ios vietos žaidė L. Vaitkevičiūtė ir V. Stanaityte. Rezultatu 4:1, 4:2 laimėjo L. Vaitkevičiūtė. U. Vasiliauskaitės susitikimai dėl 5-7 vietų neįvyko. Berniukų grupėje A. Viktoravičius tolimesniuose susitikimuose 5:4, 4:2 įveikė A. Kiaunę ir užėmė 5-ą vietą. Dėl 17-18 vietos A. Sipavičius nusileido K. Liesoniui 4:1, 4:2 užėmė 18-ą vietą.