Renginių kalendorius

Naujienos

Keičiasi nemokamos treniruočių stovyklos data

2019-07-01

Užsiregistravusių į nemokamą stovyklą „Pradėkime žaisti tenisą“ dėmesiui! Keičiasi stovyklos data. Stovykla vyks liepos 15-26 dienomis.

Plačiau

Šiauliečiai Toyota Cup U16 2019 finalininkai

2019-07-01

Birželio 22-30 dienomis Šiaulių teniso akademijoje vyko Europos teniso asociacijos 3 kategorijos 16 metų ir jaunesnių turnyras Toyota Cup U16 2019. Jame žaidė Tauras Mickus, Faustas Kuliušas, Ignas Balčiūnas, Dominykas Stonkus, Emilija Tverijonaitė (trenerė Rita Romencovienė), Haroldas Kulnys, Adomas Gedrimas ir Liepa Šataitė (treneris Tomas Kirstukas). Turnyre 3 šiauliečiai tapo prizininkais.  T. Mickus žaidė vienetų finale, į kurį pateko pusfinalyje 7:5, 6:1 įveikęs baltarusą Antoną Kastsenich. Finale šiaulietis susitiko su Edu Butvilu, kuris laimėjo rezultatu 6:4, 6:2 ir T. Mickui atiteko 2-a vieta. Antrame rate F. Kuliušas 6:2, 7:5 nusileido latviui Ruslanui Filipenko, o H. Kulnys - 6:4, 6:0 T. Mickui. Pirmame rate I. Balčiūnas 6:3, 6:0 nusileido vokiečiui Yannickui Maser, o D. Stonkus - 6:4, 6:1 baltarusiui Ianui Rabstevich. Vaikinų dvejetus laimėjo D. Stonkus ir E. Butvilas. Vaikinai finale 6:3, 6:1 įveikė baltarusį A. Ka

Plačiau

Šiauliečiai žaidė Super Viva Cup vaikų teniso turnyrų ture

2019-06-30

Birželį Palangoje vyksta Super VIva Cup vaikų teniso turnyrų turas. 29-30 dienomis Palangos kortuose vyko Tennis'10 Palanga Open 2019 turnyras. Jame varžėsi 10 m. ir jaunesnis sportininkai. Turnyre dalyvavo Aleksandras Saudargas (trenerė Rita Romencovienė). Tomis pačiomis dienomis Palangoje vyko ir Super Viva Cup Palanga Open 2019 turnyras. Jame su kitais 12 m. ir jaunesniais žaidėjais varžėsi Guoda Kubickaitė ir Maksimilijonas Saudargas (trenerė Rita Romencovienė). A. Saudargas pirmame vienetų rate 6:1, 6:0 nusileido klaipėdiečiui Erikui Maskolaičiui. Bendroje lentelės įskaitoje A. Saudargas kartu su kitais sportininkais dalijasi 11-12-ą vietą.  G. Kubickaitė žaidė mergaičių vienetų mažajame finale. Jame susitiko su Julija Matuzonyte (Kauno teniso mokykla), kurią įveikė rezultatu 6:3, 6:1. Berniukų vienetuose M. Saudargas pirmame rate 6:0, 6:1 nusileido Jokūbui Mockui (Klaipėdos teniso akademija). Bendroje lentelės įskaitoje šiaulietis užėmė 11-12-ą vietą. Dveje