Renginių kalendorius

Naujienos

Kauno pirmenybėse šiauliečiai tapo prizininkais

2019-06-03

Gegužės 24-26 dienomis Kaune vyko 10 m. ir jaun., 14 m. ir jaun. Kauno miesto atvirose pirmenybės. U10 turnyre dalyvavoRoneta Kačinskaitė, Estera Sinušaitė, Arnas Viktoravičius (treneris Romas Galdikas). U14 turnyre žaidė Elinga Jurgaitytė, Augustas Vasiliauskas, Adomas Gedrimas (treneris Tomas Kirstukas), Tėja Mikulytė, Gabrielė Rimkutė (treneris Romas Galdikas) ir Dominykas Drulia (trenerė Rita Romencovienė).   Mergaičių U10 grupėje finale žaidė E. Sinušaitė ir R. Kačinskaitė. Pastaroji laimėjusi 6:1, 6:3 užėmė 1-ą vietą. Berniukų U10 grupėje žaidė A. Viktoravičius. Bendroje lentelėje jis kartu su kitais dalinasi 21-24-ą  vietas.     U10 Kauno pirmenybėse T. Mikulytė žaidė merginų grupės finale ir nusileidusi rezultatu 7:5, 6:7 (3), 10:3 Narutei Mazurkevičiūtei (Kauno teniso klubas Ąžuolynas) ji užėmė 2-ą vietą. Mažajame finale žaidusi G. Rimkutė 6:0, 6:2 laimėjo prieš Gustę Šukytę (Klaipėdos teniso akademija ir užėmė 3-ią v

Plačiau

Dominykas Stonkus ir Tauras Mickus - prizininkai Suomijoje

2019-06-03

Gegužės 25 - birželio 2 dienomis Suomijoje vyko 3 kategorijos Europos teniso asociacijos teniso turnyras Kaleva Open. Jame žaidę Dominykas Stonkus ir Tauras Mickus (trenerė Rita Romencovienė) tapo prizininkais.   Vienetų pusfinalyje D. Stonkus 7:6 (7), 6:3 įveikė German Dumshę ir  pateko į finalą. Jame žaidė su rusu Andreyumi Kozlovu. Rezultatu 6:4, 3;6, 6:3 laimėjo rusas ir D. Stonkui atiteko 2-a vieta. T. Mickus pasiekė ketvirtfinalį. Jame2:6, 7:6 (5), 6:0 nusileido suomiui Jimiui Gomanui. Dvejetus akademijos sportininkai žaidė kartu. Iš pusfinalio į finalą dvejetas pateko be žaidimo. Finale D. Stonkus ir T. Mickus 4:6, 6:4, 11:9 įveikė norvegą Kristoferrį Dalbaką ir rusą Semeną Kinnerį bei tapo dvejetų čempionais.

Plačiau

Lietuvos keturiolikmečių čempionate 7 šiaulieičiai tapo prizininkais

2019-06-03

Birželio 1-4 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos keturiolikmečių teniso čempionatas. Jame dalyvavo Rojus Gruzdas, Tėja Mikulytė, Meda Nainytė, Gabrielė Rimkutė (Romas Galdikas), Ignas Balčiūnas, Faustas Kuliušas, Dominykas Drulia (Rita Romencovienė), Augustas Vasiliauskas, Adomas Gedrimas, Haroldas Kulnys, Liepa Šataitė (Tomas Kirstukas). Septyni šiauliečiai tapo prizininkais. Vaikinų vienetų finale žaidė H. Kulnys. Jis 6:0, 6:2 nusileido Juliui Augūnui (Žalgirio teniso akademija) ir užėmė 2-ą vietą. Susitikimą dėl 3-ios vietos laimėjo F. Kuliušas, jis 6:2, 6:2 įveikė Beną Uldukį (Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas Tennis Star). Bendroje lentelėje A. Vasiliauskas užėmė 7-ą, A. Gedrimas - 9-ą, D.Drulia - 13-ą, I. Balčiūnas - 17-ą, R. Gruzdas - 21-22-ą vietas. Stirpiausias vaikinų dvejetas - F. Kuliušas ir J. Augūnas. Dvejetas finale 6:2, 6:1 įveikė A. Gedrimą ir B. Uldukį. H. Kulnio ir D. Drulios dvejetas užėmė 3-ią vietą, 6:3, 7:6 (5) į