Renginių kalendorius

Naujienos

Mažieji tenisininkai - nugalėtojai Vilniuje

2019-05-20

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko Vilniaus teniso akademijos taurės turnyras. Jame U7 grupėje žaidė Gediminas Glazauskas (treneris Romas Galdikas) ir Gabrielius Gedminas (trenerė Rasa Mažeikaitė), U9 grupėje - Arnas Viktoravčius ir  Luknė Vaitkevičiūtė (treneris Romas Galdikas). Pastarieji tapo savo grupių nugalėtojais. U7 berniuai buvo suskirtsyti į 4 pogrupius. G. Glazauskas žaidė A pogrupyje, G. Gedminas - B pogrupyje.Susitikimų dalyviai paaiškėjo susumavus grupinių ir atskirų susitikimų rezultatus.  U9 berniukų grupėje žaidęs A. Viktoravičius tapo jos nugalėtoju. Finale sportininkas 5:3, 4:0 įveikė Marsel Drimalovskij (Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas Tennis Star). U9 Mergaičių grupėje laimėtoja tapo taip pat Šiaulių teniso akademijos sportininkė. Ji finale 4:1, 4:0 įveikė Izabelę Zavackaitę (Vilniaus teniso akademija).

Plačiau

Tauras Mickus - vienetų nugalėtojas Estijoje

2019-05-14

Gegužės 4-12 Estijoje vyko 3 kategorijos Europos teniso asociacijos turnyras Airok Viljandi Open. Jame dalyvavo Tauras Mickus (trenerė Rita Romecovienė). Sportininkas tapo vienetų susitikimų nugalėtoju. T. Mickus turnyrą pradėjo sėkmingu vienetų susitikimu su estu Erko Nigula, kurį įveikė 2:6, 7:6 (8), 6:3. Į finalą T. Mickus pateko pusfinalyje 7:6 (8), 7:6 (5) įveikęs estą Andreas Sillastę. Finale akademijos sportininkas žaidė su latviu Nikolajs Galkins. Rezultatu 6:3, 6:7 (7), 6:3 laimėjo T. Mickus. Sportininkas taip pat žaidė dvejetų susitikimus su porininku German Dumshe (Alatus teniso akademija). Dvejetas pasiekė pusfinalį, jame 6:7 (2), 7:6 (2), 11:9 nusileido estams Alex Andre Ojassalu ir Andre Toomvali.

Plačiau

Jaunieji sportininkai dalyvavo varžybose ir turnyruose

2019-05-13

Praėjusią savaitę akademijos sportininkai dalyvavo turnyruose Klaipėdoje, Šiauliuose ir Kaune. Tennis Star U10 turnyre Klaipėdoje (05.03-05) dalyvavo Roneta Kačinskaitė, Ugnė Vasiliauskaitė, Estera Sinušaitė, Rusnė Donėlaitė, Luknė Vaitkevičiūtė, Arnas Vasiliauskas ir Arnas Viktoravičius (treneris Romas Galdikas). E. Sinušaitė mergaičių U10 finale žaidė su latve Keisija Berzina, kuriai nusieldo 6:3, 7:5 ir užėmė 2-ą vietą. R.Kačinskaitė 6:2, 6:1 nusileido latvei Emilijai Golde ir užėmė 4-ą vietą. Grupėje L. Vaitkevičiūtė 5-a, U. Vasiliauskaitė 7-a, R. Donėlaitė 8-a. Berniukų U10 grupėje A. Viktoravičius mažajame finale 6:4, 6:2 įveikė klaipėdietį Marsel Drimalovskij ir užėmė 3-ią vietą. A. Vasiliauskas grupėje užėmė 6-ą vietą. Šiauliuose 05.10-12 vyko Žaliojo korto varžybos. Jiose dalyvavo Luknė Vaitkevičiūtė, Estera Sinušaitė, Ugnė Vasiliauskaitė, Roneta Kačinskaitė, Rusnė Donėlaitė, Arnas Viktoravičius (treneris Romas Galdikas), Mėta Karče