Mokyklos sportininkų pasiekimai Torneo Internacional de Tenis Sub 16 XV Memorial Nacho Juncosa turnyre

2017-09-09

Atgal

Mokyklos sportininkų pasiekimai Torneo Internacional de Tenis Sub 16 XV Memorial Nacho Juncosa turnyre

Rugsėjo 2–10 dienomis Barselonoje vyko Torneo Internacional de Tenis Sub 16 XV Memorial Nacho Juncosa turnyras. Jame dalyvavo Matas Bružas, Matas Vasiliauskas ir Otilija Norkutė.

Antrajame rate Matas Bružas 6:2, 6:1 nusileido bulgarui Anthoniui Genovui. Matas Vasiliauskas po trijų setų kovos 4:6, 7:5, 7:5 įveikė vokietį Facundo Yunisą. Ketvirtfinalyje mokyklos sportininkas žaidė su graiku Aristoteliu Thanosu ir jam nusileido 6:4, 6:1.

Otilija Norkutė antrajame rate žaidė su prancūze Julia Boussea ir ją įveikė 6:3, 6:1. Ketvritfinalyje Otilija Norkutė žaidė su bulgare Dorka Drahota Szabo ir turėjo pripažinti jos pranašumą 6:1, 6:1.

Dvejetus Mato Bružo ir Mato Vasiliausko pora pradėjo pergalė – 6:2, 6:4 įveikė ispanus Polą Otiną ir Carlosą Salasą Tullą. Antrajame dvejetų rate mokyklos sportininkai žaidė su kinais Jin Gu ir Boyao Huangu, kuriuos įveikė be kovos. Varžovai pasitraukė iš turnyro nebaigus mačo. Pusfinalyje  Matas Bružas ir Matas Vasiliauskas žaidė su ispanais Oriolu Fillatu ir Pablo Llamas Ruizu, kuriems po įtemptos kovos nusileido 7:6 (5), 6:4. Otilija Norkutė ir airė Kate Huizenga dvejetus pradėjo maču su prancūze Jullie Bousseau ir šveicare Maria Michaela Fiacan ir joms nusileido 7:6 (4), 6:3.