Tenisininkai žaidė Kipre ir Ispanijoje

2018-04-26

Atgal

Tenisininkai žaidė Kipre ir Ispanijoje  Du Šiaulių teniso mokyklos sportininkai dalyvavo teniso turnyruose Ispanijoje ir Kipre. Dominykas Drulia žaidė Vilas Cup U12 turnyre, o Emilija Tverijoanitė - Herodotou Tennis Academy TEU16 G2 turnyre. Abu sportininkai vienetuose iškrito pirmame rate, dvejetų susitikimuose pasiekė antrą ratą.

Dominykas Drulia pirmame vienetų susitikimų rate žaidė su lenku Bruno Kokot ir turėjo pripažinti jo pranašumą rezultatu 6:1, 6:2. Dvejetus šiaulietis žaidė su tenisininku Fares Enzo Dassi iš Tuniso. Pagal skirstymą dvejetas iš karto pateko į antrą ratą. Antrame rate vaikinai susitiko su ruso Filip Avdeev ir esto Georg Strasch dvejetu, kuriam nusileido 6:1, 6:1.

Emilija Tverijonaitė Kipre vienetų pirmame rate susitiko su kipriete Klio Maria Ioannou ir jai nusileido 6:0, 6:3. Dvejetus Emilija Tverijonaitė žaidė su kita turnyre dalyvavusia lietuve Fausta Zykute. Pagal skirstymą, merginos iš karto pateko į antrą dvejetų ratą. Antrame rate lietuvės po atkaklaus mačo 2:6, 6:1, 10:7 nusileido prancūzei Lou Baudouin ir rusei Mariiai Maksimovai.