Šiauliečiai žaidžia Toyota Cup finaluose

2018-06-29

Atgal

Šiauliečiai žaidžia Toyota Cup finaluose

 Nuo birželio 25 dienos Šiaulių teniso mokykloje vyksta Toyota Cup U16 2018 turnyro susitikimai. Turnyre varžosi Klaudija Bubelytė, Otilija Norkutė, Emilija Pranytė, Evelina Vitkevičiūtė, Emilija Tverijonaitė, Dominykas Stonkus, Ugnius Bičkauskis, Matas Bružas, Tauras Mickus ir Edvinas Grigaitis. Finaliniuose merginų vienetų ir vaikinų vienetų bei dvejetų susitikimuose dalyvauja Klaudija Bubelytė ir Matas Bružas. Finaliniai susitikimai vyksta birželio 29 dieną.

Klaudija Bubelytė finale žaidžia su baltaruse Hanna Serhel. Šiaulietė į finalą pateko pusfinalyje rezultatu 6:0, 6:0 įveikusi latvę Elza Tomase.

Matas Bružas dalyvauja dvejuose finaluose - vienetų ir dvejetų. Vienetuose dėl nugalėtojo vardo Matas Bružas varžosi su baltarusiu Mikhail Malakhovich. Šiaulietis prieš finalinį susitikimą pusfinalyje 7:6 (2), 6:3 įveikė rusą Egor Shestakov. Dvejetuose Mato Bružo porininkas yra vilnietis Pijus Vaitiekūnas. Vaikinai pusfinalyje 7:5, 6:3 įveikė rusą Egor Shestakov ir baltarusį Mikhail Malakovich, o finale žais su latviu Edvards Teodors Liepins ir vilniečiu Ainiumi Sabaliausku.