Akademijoje vyko Šiauliai Open 14&U turnyras

2018-12-10

Atgal

Gruodžio 7-9 dienomis teniso akademijoje vyko Šiauliai Open 14&U teniso turnyras. Jame dalyvavo Faustas K., Arnas Vasiliauskas, Dominykas Drulia, Adomas Gedrimas, Rojus G. ir Haroldas Kulnys. Turnyro nugalėtoju tapo H. Kulnys, 3-ią vietą užėmė Faustas K.

H. Kulnys į finalą pateko pusfinalyje 6:2. 6:0 įveikęs A. Gedrimą. Finale H. Kulnys susitiko su B. Uldukiu ir jį įveikęs 6:3, 6:2 tapo turnyro nugalėtoju. Dėl 3-ios vietos žaidė du šiauliečiai Faustas K. ir A. Gedrimas. Rezultatu 7:6 (3), 5:7, 10:3 laimėjo Faustas K.
Bendroje turnyro įskaitoje A. Vasiliauskas užėmė 6-ą, D. Drulia 7-ą, Rojus G. 13-16 vietas.
Dėl nesusidariusio dalyvių skaičiau mergaičių U14 amžiaus grupės turnyras buvo nereitinginis.