L. Šataitės dvejetas Wow Air Open antras

2019-04-18

Atgal

L. Šataitės dvejetas Wow Air Open antras

15-21 dienomis Islandijoje vyksta Wow Air Open. Tai 3 kategorijos Europos teniso asociacijos turnyras, kuriame dalyvavo Augustas Vasiliauskas, Haroldas Kulnys ir Liepa Šataitė. Pastaroji merginų dvejetuose užėmė 2-ą vietą.

L. Šataitė merginų vienetų antrame rate 6:4, 3:6, 6:4 nusileido britei Annalisei Smith. Dvejetus šiaulietė žaidė su Andrėja Gagilaite. Merginos pasiekė pusfinalį, kuriame susitiko su suome Anais Fernandez Laaksonen ir ruse Ekaterina Ivanova. Rezultatu 6:3, 5:7, 10:7 stipresnės buvo varžovės ir L. Šataitei dvjetuose atiteko 2-a vieta.

A. Vasiliauskas vaikinų vienetuose pirmame rate 6:2, 6:4 nusileido lenkui Adrianui Smateriui. Dvejetus A. Vasiliauskas žaidė su šveicaru Simonu Muntwyleriu. Dvejetas antrame rate 6:1, 6:3 pralaimėjo šveicarui Timeo Gaillardui ir prancūzui Carlui Holderui.
H. Kulnys antrame vienetų rate 6:3, 6:3 nusileido britui Oliveriui Hague. Dvejetus šiaulietis žaidė su estu Denisu Maijorovu. Vaikinai pasiekė ketvirtfinalį, kuriame 6:1, 6:2 nusileido vokiečiui Tomui Suedmeyeriui ir Tillui Fremeaux iš Liuksemburgo.