Renginių kalendorius

Naujienos

Siauliai Open U12 turnyre - penkios prizinės vietos

2018-11-05

Siauliai Open U12 turnyre - penkios prizinės vietos
 Lapkričio 2-4 dienomis Šiaulių teniso akademijoje vyko Siauliai Open U12 turnyras. Jame dalyvavo gausus būrys šiauliečių sportininkų: Gabrielė R., Elinga Jurgaitytė, Guoda Kubickaitė, Urtė Danielaitytė, Meda N., Tėja M., Haroldas Kulnys, Matas Kurmanskis, Dominykas Drulia, Rojus G. ir Augustas V. Turnyre laimėtos 5 prizinės vietos - trys 1-os vietos ir po vieną 2-ą ir 3-ią vietas. Mergaičių grupėje Gabrielė R. vienetų finale žaidė su Laima V., kurią įveikė 6:3, 7:6 (3) ir tapo 1-os vietos laimėtoja. Mažajame finale žaidė Tėja M. ir Gustė Š. Rezultatu 6:1, 6:0 laimėjo ir 3-ią vietą užėmė Tėja M. Bendroje įskaitoje G. Kubickaitė kartu su kitomis žaidėjomis dalinasi 5-8 vietas, Meda N., E. Jurgaitytė ir U. Danielaitytė - 20-23 vietas. Tenisininkės taip pat žaidė dvejetų susitikimus. Gabrielė R. ir Meda N. pasiekė dvejetų finalą. Jame susitiko su Laima V. ir Marta M., kurioms nusileido 7:6 (3), 6:2 bei užėmė 2-ą vietą.E. Jurgaitytės ir U. Danielai

Plačiau

Teniso dienos šventėje - daugiau negu 100 dalyvių

2018-10-29

Teniso dienos šventėje - daugiau negu 100 dalyvių
 Spalio 27 dienos popietę Šiaulių teniso akademijoje susirinko daugiau nei 100 žmonių - vyko tradicinė Teniso dienos šventė. Mišrūs vaikų ir tėvų dvejetai varžėsi mini dvejetų varžybose ir linksmosiose estafetėse, kurias organizavo Šiaulių universiteto kūno kultūros pedagogikos 3-io kurso studentai. Dvejetai buvo suskirstyti į dvi grupes - vyresnių ir jaunesnių. Pirmojoje grupėje nugalėtojais tapo Emilija Tverijonaitė ir Ignas Balčiūnas, iš jaunesnių stipriausias buvo Areto ir Laimono Sipavičių dvejetas. Estafetėse dalyvavo jungtinės tėvų ir vaikų komandos. Šventėje pralaimėtojų nebuvo, visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Plačiau

Kviečiame į tradicinę Teniso dieną

2018-10-26

Kviečiame į tradicinę Teniso dieną
 Spalio 27 dieną nuo 11 valandos Šiaulių teniso akademijos kortuose šurmuliuos tradicinė šventė Teniso diena. Kviečiame dalyvauti vaikų ir tėvų dvejetų mini teniso varžybose ir vaikų linksmosiose teniso estafetėse. Teniso dienos metu treneriai visus norinčius pamokys teniso žaidimo subtylybių. Šventės pabaigoje rengiama nemokama loterija. Pasibaigus šventei renginio dalyviai galės visą dieną nemokamai žaisti tenisą. Norint dalyvauti mini teniso varžybose reikalinga registracija pas budinčią administratorę. 

Plačiau