Dominykas Stonkus tapo vienetų ir dvejetų prizininku Vilniuje

2019-03-04

Atgal

Kovo pirmąjį savaitgalį Vilniuje vyko Dr. Woltz taurės turnyras. Jame dalyvavo Guoda Kubickaitė, Augustas Vasiliauskas, Faustas Kuliušas, Dominykas Stonkus ir Adomas Gedrimas.

D. Stonkus žaidė mažajame finale dėl 3-4-os vietos. Jo varžovui iš Vilniaus teniso akademijos (VTA) Nikitai Petrusenko atsisakius žaisti dėl ligos D. Stonkus užėmė 3-ią vietą. Šiauliečio dvejetų porininkas buvo Pijus Vaitiekūnas (VTA). Vaikinai finale 6:1, 7:5 įveikė Jorio Dusevičiaus (VTA) ir Nojų Pošką (Kauno teniso mokykla).

F. Kuliušas vienetų ketvirtfinalyje 6:1, 6:2 nusileido Pijui Vaitiekūnui iš VTA. Bendroje įskaitoje F. Kuliušas užėmė 7-8-ą vietas. A. Gedrimas pirmame vienetų rate 6:3, 6:4 nusileido VTA sportininkui Viliui Černiauskui. Bendroje įskaitoje A. Gedrimas užėmė 18-ą vietą.
Abu vaikinai kartu žaidė dvejetus. Jų ketvirtfinalyje F. Kuliušas ir A. Gedrimas 6;1, 7:6 (3) pripažino Rojaus Mockaus (VTA) ir Roko Lisausko (VTA) dvejeto pranašumą.

12 m. mergaičių grupėje žaidusi G. Kubickaitė pirmame vienetų rate 6:4, 6:1 nusileido Klaipėdos teniso akademijos sportininkei Austėjai Vasiliauskaitei. Bendroje įskaitoje G. Kubickaitė užėmė 17-ą vietą.