Renginių kalendorius

Naujienos

Iveta Daujotaitė dalyvavo Raquette D'or turnyre Maroke

2019-03-27

Kovo 25-23 dienomis Maroke vyksta Tarptautinės teniso federacijos 3 kategorijos Raquette D'or turnyras. Jame dalyvavo Iveta Daujotaitė (treneris Šarūnas Kulnys). Pirmame vienetų susitikimų rate sportininkė žaidė su prancūze Helena Stevic. Susitikimą rezultatu 6:2, 6:2 laimėjo I. Daujotaitė. Antrame rate I. Daujotaitė susitiko su Maroko tenisininke Sara Akid, kuriai nusileido 4:6, 7:5, 7:6 (4). Dvejetus sportininkė žaidė poroje su Aisha Niyonkuru. Merginos 6;2, 3:6 (11:9) nusileido tunisietei Sarah Lisai Aubertin ir marokietei Oumaima Aziz.

Plačiau

Šiauliečiai žaidė 12 m. ir jaunesnių pirmenybėse

2019-03-26

Kovo 22-24 dienomis akademijos teniso kortose vyko Šiaulių miesto atviros jaunučių 12 m. ir jaunesnių pirmenybės. Jose iš akademijos sportininkų dalyvavo Einius Gofensas, Matas Kurmanskis, Deina Ščipokaitė (treneris Tomas Kirstukas), Maksimilijonas Saudargas, Beatričė Balsytė ir Guoda Kubickaitė (trenerė Rita Romencovienė). Aiškinantis vietas tolimesnėje pirmenybių turnyro lenetelėje M. Saudargo varžovas į mačą neatvyko, todėl šiaulietis be žaidimo užėmė 9-ą vietą. M. Kurmanskis su kitu žaidėju dalinasi 11-12-ą vietas, E. Gofensas užėmė 18-ą vietą. Mergaičių lentelėje G. Kubickaitė užėmė 7-ą vietą, D. Ščipokaitė su kita  žaidėja dalinasi 19-20-ą vietas, B. Balsytė - 21-24-ą vietas.

Plačiau

Iveta Daujotaitė žaidė Maroke

2019-03-25

Kovo 18-23 dienomis Maroko Kasablankos mieste Iveta Daujotaitė išmėgino jėgas Tarptautinės teniso federacijos 18 m. ir jaunesnių 3 kategorijod turnyre ITF/CAT North African Circuit - Casablanca. Pirmajame vienetų rate I. Daujotaitė žaidė su Vengrijos tenisininke Fanni Gecsek. Rezultatu 6:4, 6:4 laimėjo I. Daujotaitė. Jos kito etapo varžovė buvo prancūzė Lucie Nguyen Tan. Šį kartą pranašesnė buvo varžovė - I. Daujotaitė nusileido rezultatu 6:2, 3:6, 6:1. Dvejetus Šiaulių teniso akademijos auklėtinė žaidė poroje su slovake Maja Makoric. Merginos pirmajame dvejetų rate Carol Young Suh Lee (Šiaurės Marianų salos) ir Tina Nadine Smith (Australija) įveikė rezultatu 6:3, 6:3. Dvejetų ketvirtfinalyje lietuvės dvejetas 6:2, 6:4 nusileido austrei Emily Meyer ir Sylvie Zund iš Lichtenšteino.