Renginių kalendorius

Naujienos

Toyota Cup 2018 vienetuose nugalėjo lietuvė ir lenkas

2018-01-13

Toyota Cup 2018 vienetuose nugalėjo lietuvė ir lenkas
 Sausio 13 d. mokykloje vyko Toyota Cup 2018 turnyro merginų ir vaikinų vienetų finalai. Tokiu pat rezultatu varžovus nugalėję Patricija Paukštytė ir Filipas Pieczonka tapo nugalėtojais. Merginų grupės finalas buvo lietuviškas - jame žaidė vilnietė Patricija Paukštytė ir kaunietė Uma Bakaitytė. Merginos nugalėtoją išsiaiškino dviejų setų kovoje. Patricija Paukštytė rezultatu 6:2, 6:1 įveikė varžovę. Vaikinų grupėje nugalėtoją aiškinosi baltarusis Savelis Rachalouskis ir lenkas Filipas Pieczonka. Rezultatu 6:1, 6:2 laimėjo lenkas. Nugalėtojai apdovanoti taurėmis ir atminimo prizais. Daugiau informacijos apie turnyrą ir jo rezultatus galima rasti Tennis Europe asociacijospuslapyje.

Plačiau

Du mokyklos sportininkai žaidė EuroElite ITF Junior Malmö Open turnyre

2018-01-11

Du mokyklos sportininkai žaidė EuroElite ITF Junior Malmö Open turnyre
 Sausio 8-13 dienomis Matas Vasiliauskas ir Iveta Daujotaitė žaidė EuroElite ITF Junior Malmo Open turnyre Švedijoje. Turnyre iš viso dalyvauja 48 vaikinai ir 32 merginos. Abu mokyklos sportininkai vienetų susitikmuose varžovams nusileido pirmame rate, o dvejetų susitikimuose - antrame rate. Matas Vasiliauskas turnyrą pradėjo vienetų susitikimu su švedu Rikardu Raadu ir po trijų setų mačo turėjo pripinti varžovo pranašumą rezultatu 6:4, 4:6, 6:1. Iveta Daujotaitė 7:6 (4), 7:5 nusileido brietei Ameliai Bissettai. Mato Vasiliausko ir latvio Rudolfo Aksenokso dvejetas iš karto pateko į antrą dvejetų ratą. Jame susitiko su švedais Oliveriu Dunne ir Emiliu Westling, kuriems nusileido 6:4, 7:6 (7). Iveta Daujotaitė ir rusė Maria Bondarenko 6:0, 6:1 įveikė švedes Klarą Nelanderą ir Emilią Valentinssoną. Kitame rate šiaulietės dvejetas 6:2, 6:1 nusileido britėms Mariai Budinai ir Erinai Richardson.

Plačiau

Paiškėjo Toyota Cup 2018 dvejetų laimėtojai

2018-01-11

Paiškėjo Toyota Cup 2018 dvejetų laimėtojai
 Šiandien buvo žaisti finaliniai turnyro Toyota Cup 2018 dvejetų susitikimai, kuriuose dalyvavo šiaulietis Vilius Gaubas. Merginų dvejetus laimėjo baltarusės Palina Shabanava ir Stefaniya Saulevich, vaikinų - lenkai Olafas Pieczkowskis ir Filipas Pieczonka. Išsaiškinti nugalėtojas merginų grupėje prireikė trijų setų. Po trijų setų mačo rezultatu 3:6, 6:4, 10:7 baltarusės įveikė lenkes Zuzanną Jeschkę ir Xenia Lipiecą. Vaikinų grupės finale žaidė šiuo metu Portugalijoj besitreniruojantis Vilius Gaubas. Poroje su portugalu Tiago Pereira pripažino bendraamžių lenkų pranašumą. Lietuvio ir portugalo dvejetas nusileio 7:6 (1), 6:0. Likę vienetų susitikimų pusfinaliai ir finalas bus žaidžiami rytoj.

Plačiau