Julius Tverijonas laimėjo dvejetų turnyrą Turkijoje (Deuce.lt)

2015-05-23

Atgal

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyro Turkijoje (Turkey F20 Futures) dvejetų varžybų nugalėtojais tapo 20-metis Julius Tverijonas poroje su 26-erių metų Bolivijos tenisininku Federico Zeballosu.

Šeštadienį finale lietuvio bei boliviečio pora per 1 valandą ir 10 minučių dvejuose setuose – 6:3, 6:3 – nugalėjo ketvirtąją pagal skirstymą porą iš Prancūzijos – Constantiną Belotą ir Nicolą Rosenzweigą.

Kartu su pagrindiniu prizu J. Tverijonui bei F. Zeballosui atiteko po 18 ATP dvejetų reitingo taškų bei 620 JAV dolerių čekis.

Prancūzijos tenisininkų laimikis – 10 ATP dvejetų klasifikacijos taškus ir 360 dolerių čekis.

J. Tverijonas, kuris pajėgiausių planetos žaidėjų klasifikacijoje užima 1256-ą vietą, vienetų šešioliktfinalyje nebaigtoje trijų setų kovoje – 6:2, 3:6, 0:3 – pralaimėjo 29-erių metų Prancūzijos tenisininkui N. Rosenzweigui (ATP-1033) bei pasitraukė iš tolesnės kovos.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Turkijoje prizų fondą sudarė 10 tūkst. dolerių.