Renginių kalendorius

Naujienos

Paaiškėjo Siauliai Open 2019 laimėtojai

2019-02-26

Visą praėjusią savaitę Šiauliuose vyko 2 kategorijos Tarptautinės teniso federacijos (ITF) turnyras Siauliai Open 2019. Tai yra vienintelis tokio pobūdžio turnyras Baltijos šalyse. Šiemet į Šiaulius atvyko net 12 vaikinų ir 7 merginos, kurie patenka į pirmą ITF jaunių šimtuką. Vaikinų vienetų finale susitiko šveicaras Leonardo Riedi ir belgas Gauthier Onclin. Rezultatu 7:5, 6:1 pranašesni buvo šeicaras. Dvejetuose varžėsi britai Oscar Weightman ir Alexander Maggs bei belgai Louis Herman ir Gauthier Onclin. Dvejetus laimėjo belgai, 7:6 (2), 6:0 įveikę britų dvejetą. Turnyro merginų vienetų finalas buvo britiškas. Jame susitiko britės Erin Richardson ir Sonay Kartal. Pastaroji laimėjo rezultatu 6:1, 1:6, 6:3. Dvejetų finale žaidė prancūzės Aubane Droguet ir Margaux Rouvroy bei baltarusė Kristina Dmitruk ir rusė Elizaveta Gavrilova. Dvejetus laimėjo prancūzės, varžoves įveikusios 6:4, 7:5. Kitų

Plačiau

Įsibėgėja ITF turnyras Siauliai Open 2019

2019-02-21

Akademijoje įsibėgėja Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) teniso turnyro Siauliai Open. Sužaisti pirmieji vienetų ir dvejetų susitikimai. Pirmajame vienetų rate Iveta Daujotaitė 6:3, 6:2 įveikė kiprietę Eleni Louką. Kita I. Daujotaitės varžovė lenkė Stefania Rogozinska Dzik buvo pranašesnė rezultatu 6:4, 7:5. Klaudija Bubelytė 6:2, 6:2 pralaimėjo baltarusei Evialinai Laskevich, Emilija Tverijonaitė 6:2, 6:3 nusileido rusei Juliai Avdeevai. Merginų dvejetų varžybų pirmajame etape I. Daujotaitė su latve Patricija Spaka 6:2, 6:3 pralaimėjo baltarusei Kristinai Dmitruk ir rusei Jelizavetai Gavrilovai. K. Bubelyė dvejetus žaidė su P. Paukštyte, merginos po įtemptos kovos 6:7 (5), 6:0 (10:6) nusileido rusėms Dariai Frayman ir Mariai Shusharinai. Vaikinų vienetuose Matas Bružas 6:0, 6:2 nusileido belgui Louis Herman, Ugnius Bičkauskis 6:2, 6:0 pralaimėjo belgui Gauthier Onclin. Vaikinų dvejetų varžybų pirmajame rate M. Bružas

Plačiau

Tarptautiniame šešiolikmečių teniso turnyre Šiauliuose - lietuvių pergalės

2019-02-19

Šiauliuose vykęs antros kategorijos Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) šešiolikmečių turnyras Toyota Cup 2019 pasibaigė jaunųjų Lietuvos tenisininkų pergalėmis. Vaikinų vienetų turnyro nugalėtoju tapo Pijus Vaitiekūnas (Vilniaus teniso akademija), tarp merginų stipriausia buvo Klaudija Bubelytė (Šiaulių teniso akademija). Vaikinų vienetų finale P. Vaitiekūnas įtemptoje ir permainingoje kovoje 7:6(9) 3:6 7:6(2) įveikė taip pat Vilniaus teniso akademijoje besitreniruojantį Ainių Sabaliauską. Lemiamoje merginų varžybų dvikovoje K. Bubelytė 5:7 6:2 6:1 nugalėjo baltarusę Kristiną Dmitruk. Šiaulietė, kartu su savo treniruočių partnere Emilija Tverijonaite, iškovojo antrą vietą ir merginų dvejetų varžybose. Vaikinų dvejetuose antras, drauge su baltarusiu Danilu Ostapenkovu, liko klaipėdietis Edas Butvilas (Baltic Tennis Club). Iš Šiaulių teniso akademijos sportininkų turnyre Toyota Cup 2019 ta