Renginių kalendorius

Naujienos

Iveta Daujotaitė žais Adazi Open dvejetų finale

2018-03-22

Iveta Daujotaitė žais Adazi Open dvejetų finale
Kovo 19-23 Latvijos Adaži mieste vykstančiame Adazi Open turnyre dalyvauja šiaulietė tenisininkė Iveta Daujotaitė. Mergina su latve Patricija Špaka pasiekė merginų dvejetų finalą. Lietuvės ir latvės dvejetas turnyro merginų dvejetuose pagal skirtymą yra pirmas, jų varžovių - antras. Iveta Daujotaitė ir Patricija Špaka pirmame rate 6:1, 6:4 įveikė latves Luizę Valterę ir Terezą Veverę, antrame rate 6:4, 6:1 įveiktos ukrainietės Anna Sierkova ir Vera Tagasheva. Pusfinalyje lietuvė ir latvė žaidė su estėmis Anet Angelika Koskel ir Saara Orav, jas įveikė 6:4, 6:3. Finaliniame dvejetų susitikime Iveta Daujotaitė ir Patricija Špaka susitinka su vokiete Santa Strombach ir latve Kristina Linda Zahare. Turnyro vienetuose Iveta Daujotaitė šiuo metu yra pasiekusi pusfinalį. Dėl patekimo į finalą ji žais su dvejetų partnere Patricija Špaka. Turnyro rezultatus galite sekti http://www.itftennis.com/juniors internetiniame puslapyje.

Plačiau

Tenisininkai dalyvavo Minsk Star turnyre

2018-03-22

Tenisininkai dalyvavo Minsk Star turnyre
Kovo 17-24 Baltarusijoje (Minske) vyksta 2 kategorijos turnyras Minsk Star. Jame dalyvavo du Šiaulių teniso mokyklos sportininkai - Emilija Tverijonaitė ir Dominykas Stonkus. Pirmame vienetų rate Dominykas Stonkus 7:5, 7:5 nusileido rusui Nikitai Bortnichek. Dvejetus Dominykas Stonkus žaidė su kitu lietuviu German Dumshe. Pirmame dvejetų rate vaikinai 6:3, 6:0 įveikė rusą Dimitriy Arakcheevą ir baltarusį Uladzislau Strugachą. Pusfinalyje ietuviai 6:1, 6:0 turėjo pripažinti rusų Nikitos Bochkarevo ir Yaroslavo Demino pranašumą. Emilijos Tverijonaitės varžovė pirmame vienetų rate buvo balatrusė Hanna Tsitavets. Jai Emilija Tverijonaitė nusileido 6:4, 6:2. Dvejetus lietuvė žaidė su ukrainiete Anastasiya Zholdakova. Merginos 6:1, 6:3 nusileido baltarusėms Mariyai Hatoukai ir Malanniai Vashkevich.

Plačiau

Savaitgalį varžėsi mažieji tenisininkai (ATNAUJINTA)

2018-03-19

Savaitgalį varžėsi mažieji tenisininkai (ATNAUJINTA)
 Kovo 17 - 18 dienomis Šiaulių teniso mokykloje vyko du teniso turnyrai, skirti mažiesiems teninsinkams - „Raudonojo korto“  ir „Oranžinio korto varžybos“. 7 ir 9 metų vaikų turnyruose iš viso dalyvavo 43 tenisininkai. 9 m. berniukų grupėje varžėsi 16 žaidėjų. Iš jų 5 šiauliečiai - Aleksandras Saudargas, Maksimilijonas Saudargas, Matas Kurmankis, Arnas Viktoravičius ir Rapolas Pretkelis. Grupės finale vyko šiauliečių Mato Kurmanskio ir Maksimilijono Saudargo mačas. Rezultatu 4:2, 5:4 laimėjo ir 1-ą vietą iškovojo Matas Kurmanskis. 13 - 16 vietas dalinasi Aleksandras Saudargas, Arnas Viktoravičius ir Rapolas Preteklis. 9 m. mergaičių grupėje varžėsi 9 žaidėjos. Iš jų 6 šiaulietės - Rusnė Donėlaitė, Deina Šcipokaitė, Mėta Karčemarskaitė, Luknė Vaitkevičiūtė, Beatričė Balsytė ir Atėnė Romencovaitė. Grupės finale žaidė šiaulietė Atėnė Romencovaitė ir kaunietė Rugilė Vaitkutė. Rezul

Plačiau