Renginių kalendorius

Naujienos

Rusnė Donėlaitė dalyvavo turnyre Liepojoje

2018-05-30

Rusnė Donėlaitė dalyvavo turnyre Liepojoje
 Gegužės 26 dieną Rusnė Donėlaitė dalyvavo Liepojos teniso sporto mokyklos čempionate. Sportininkė žaidė U9 grupėje. Susitikusi su penkiomis varovėmis Rusnė Donėlaitė nusileido tik vienai iš jų. Dėl U9 grupės laimėtojos vardo sportininkė žaidė su Anna Steinberg iš Ventspilio. Pripažinusi varžovės pranašumą rezultatu 7:11 Rusnė Donėlaitė užėmė 2-ą vietą.

Plačiau

Mokykloje svečiavosi Kuršėnų darželis

2018-05-29

Mokykloje svečiavosi Kuršėnų darželis
 Teniso mokykla visada laukia mažųjų darželio svečių, todėl su malonumu 28 dieną priėmė Kuršėnų darželio vaikų grupę. Svečiai supažindinti su teniso sporto šaka ir patys išmėgino, ką reiškia būti teninisininku. Iš pat pradžių vaikai mokėsi, kaip reikia taisyklingai laikyti raketę, po to įvairiais pratimais mokėsi raketės valdymo. Darželinukai taip pat mušinėjo kamuoliuką per tinklą ir žaidė didelio entuziasmo sulaukusį kamuoliukų karą. Jame nebuvo pralaimėtojų - vieniems geriau sekės kamuoliukus permesti į kitą pusę, o kitiems - juos surinkti savojoje. Svečių lauksime grįžtant į teniso treniruotes rugsėjį!  

Plačiau

Šiauliuose vyko europinis turnyras Siauliai Tennis School Cup by Toyota

2018-05-28

Šiauliuose vyko europinis turnyras Siauliai Tennis School Cup by Toyota
 Gegužės 21-25 dienomis teniso mokykloje vyko 3 kategorijos U12 europinis turnyras Siauliai Tennis School Cup by Toyota. Jame dalyvavo 64 sportininkai iš Lietuvos, Estijos, Latvijos, Rusijos, Romunijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Ukrainos, Makedonijos ir Suomijos. Turnyre dalyvavo Augustas Vasiliauskas, Dominykas Drulia, Gabrielė Rimkutė, Meda Nainytė, Tėja Mikulytė ir Liepa Šataitė. Berniukų grupės vienetų susitikimuose Augustas Vasiliauskas 6:2, 6:1 turėjo pripažinti varžovo latvio Tomass Priede pranašumą, o Dominyas Drulia rezultatu 6:1, 6:2 nusileido rusui Timofei Derepasko. Šiauliečiai kartu žaidė turnyro dvejetuose. Dvejetas pirmame rate 6:1, 6:0 nusileido lietuviui Juliui Aleksandrovui ir lenkui Tomasz Berkieta. Mergaičių vienetuose Meda Nainytė pirmame rate 6:0, 6:1 nusileido rusei Arina Timofeeva. Gabrielė Rimkutė pasiekė antrąjį ratą, jame žaidė su latve Marina Markina. Latvė buvo stipresnė rezutatu 6:0, 7:5. Antrame rate Tėja Miku

Plačiau