Renginių kalendorius

Naujienos

Sportininkai dalyvavo turnyruose Estijoje

2019-03-07

Akademijos sportininkai žaidė turnyruose Estijoje. Kovo 2-10 dienomis Taline vyksta Europos teniso asociacijos 3 kategorijos Pajulahti Cup turnyras, jame dalyvavo Tauras Mickus (trenerė Rita Romencovienė). Kovo 4-8 dienomis Tarptautinės teniso federacijos (ITF) 5 tageorijos turnyre Tallink Junior Open dalyvavo Emilija Tverijonaitė (trenerė R. Romencovienė) ir Klaudija Bubelytė (treneris Šarūnas Kulnys). T. Mickus vienetų pirmame rate 7:6 (5), 6:2 nusileido rusui Ivan Burnashov. Dvejetus T. Mickus žaidė su estu Erko Nigula. Vaikinai ketvirtfinalyje 6:3, 6:1 nusileido estui Oliver Ojakaar ir suomiui Indrek Soome. ITF turnyre abi Šiaulių teniso akademijos sportininkės vienetuose varžovių pranušamą antruose ratuose. E. Tverijonaitė 6:2, 6:2 nusileido estei Helenai Narmont, K. Bubelytė - po permainingo mačo 7:5, 3:6, 6:3 Florentine Dekkers iš Nyderlandų. K. Bubelytės ir estės Aurelios Rigos dvejetas pirmame rate rezultatu 6:7 (4), 6:4 (10:7) pralaimėjo rus

Plačiau

Klaudija Bubelytė - prizininkė Estijoje

2019-03-04

Vasario 25 - kovo 3 dienomis Estijoje vyko Tarptautinės teniso federacijos J5 Tartu turnyras. Jame dalyvavo Matas Bružas, Emilija Tverijonaitė ir Klaudija Bubelytė. Pastaroji žaidė tiek vienetų, tiek dvejetų susitikimų finaluose. K. Bubelytė turnyro vienetuose iki finalo žingsniavo įveikdama visas varžoves. Finale akademijos sportininkė susitiko su kroate Tara Wurth, kuri laimėjo rezultatu 6:2, 6:2. Dvejetuose K. Bubelytės porininkė buvo ta pati kroatė. Merginos pasiekė finalą, jame susitiko su estėmis Sofiya Chekhlystova ir Anet Angelika Koskel. Rezultatu 3:6, 6:0 (10:7) stipresnis buvo K. Bubelytės dvejetas.     E. Tverijonaitė vienetų pirmame rate 6:4, 6:2 nusleido estei Sofiyai Chekhlystovai. Dvejetus E. Tverijonaitė žaidė su baltaruse Hanna Serhel. Ketvirtfinalyje merginos 6:3, 6:2 nusileido K. Bubelytės dvejetui. M. Bružas dvejetus žaidė su Justu Trainausku. Pirmame rate vaikinai 6:2, 6:2 nusileido prancūzams Alexandre de Villepin ir Espen Lagarde.

Plačiau

Dominykas Stonkus tapo vienetų ir dvejetų prizininku Vilniuje

2019-03-04

Kovo pirmąjį savaitgalį Vilniuje vyko Dr. Woltz taurės turnyras. Jame dalyvavo Guoda Kubickaitė, Augustas Vasiliauskas, Faustas Kuliušas, Dominykas Stonkus ir Adomas Gedrimas. D. Stonkus žaidė mažajame finale dėl 3-4-os vietos. Jo varžovui iš Vilniaus teniso akademijos (VTA) Nikitai Petrusenko atsisakius žaisti dėl ligos D. Stonkus užėmė 3-ią vietą. Šiauliečio dvejetų porininkas buvo Pijus Vaitiekūnas (VTA). Vaikinai finale 6:1, 7:5 įveikė Jorio Dusevičiaus (VTA) ir Nojų Pošką (Kauno teniso mokykla).   F. Kuliušas vienetų ketvirtfinalyje 6:1, 6:2 nusileido Pijui Vaitiekūnui iš VTA. Bendroje įskaitoje F. Kuliušas užėmė 7-8-ą vietas. A. Gedrimas pirmame vienetų rate 6:3, 6:4 nusileido VTA sportininkui Viliui Černiauskui. Bendroje įskaitoje A. Gedrimas užėmė 18-ą vietą. Abu vaikinai kartu žaidė dvejetus. Jų ketvirtfinalyje F. Kuliušas ir A. Gedrimas 6;1, 7:6 (3) pripažino Rojaus Mockaus (VTA) ir Roko Lisausko (VTA) dv