Roneta Kačinskaitė ir Ugnius Remeikis - turnyro "TE U14 Aphrodite Hills G3" prizininkai !!!

2023-05-29

Sveikiname akademijos sportininkus RONETĄ KAČINSKAITĘ IR UGNIŲ REMEIKĮ su pergalėmis Kipre vykusiame Tarptautinės teniso asociacijos teniso turnyre "TE U14 Aphrodite Hills G3" !!! Roneta kartu su porininke kipriete Andrea GEORGIOU PAPAKYRIACOU tapo dvejetų čempionėmis !!! Ugnius namo parsivežė net dvi taures - vienetuose užėmė II - ąją vietą, o kartu su porininku israeliečiu Guy LEVINER tapo dvejetų nugalėtojais !!! Sėkmės ateities turnyruose !!!

"Tennis Space Academy taurė U7" turnyro rezultatai !!!

2023-05-29

Savaitgalį Kaune vykęs turnyras "Tennis Space Academy taurė U7" atnešė pergalių Šiaulių teniso akademijos sportininkams !!! ARIELĖ JANKUTĖ iškovojo I-ąją vietą U7 varžybose !!! HERKUS JANKAUSKAS užėmė II-ąją vietą, JOKŪBAS POVILAITIS - III-ąją vietą IR JONAS ŽILINSKAS - IV-ąją U7 turnyre !!! Šaunuoliai !!!

JTI projekte Šiaulių m. lopšeliai - darželiai "Berželis" ir "Drugelis" !