Kitų organizacijų paslaugos

Šiaulių teniso akadmeija nuomuoja patalpas kitų įstaigų veiklai 
 
AIKIDO


  Vadovas: Darius Jocas
  Tel. +370 615 42 971
 
 
 


 

„Sveikatos salos“ - mankštos vyresnio amžiaus žmonėms

Vadovas: Jurgita Mikelionienė
Mob.: +370 61633542
 

Sveikatos salos - nemokamos mankštos vyresnio amžiaus žmonėms. Mankštose krūvis parenkamas atsižvelgiant į dalyvių amžių, sveikatos būklę. Senjorai salose ne tik sužino kaip tik tinkamai sportuoti, bet ir aktyviai leidžia laisvalaikį, gerina savo fizinę būklę.
 
 


Aerobika
 
 
  Trenerė: Oksana
Mob.: +370 68833873
 
Aerobika - puikus būdas ne tik atsikratyti papildomų kilogramų ir padailinti savo kūno linijas, bet ir smagiai praleisti laiką, pasikrauti energijos ir išguiti iš kūno sąstingį ir tingulį. Į teniso kortuose vykstančias treniruotes renkasi žmonės, nes čia paprasta kartu bendrauti, sportuoti ir svarbiausia - laisvai jaustis.
Jėgos, ištvermės ir lankstumo didinimo treniruotės skatina teigiamas emocijas, kelia nuotaiką, visapusiškai lavina ir koreguoja kūną, gražina ir padeda lieknėti, didina bendrą energijos kiekį ir pratina aktyviau, sveikiau bei linksmiau gyventi.
Jėgos treniruotės skirtos kaulų raumenų sistemoms stiprinti, laikysenai koreguoti ir gerinti.
Ištvermės  aerobikos treniruotės skirtos širdies ir kraujagyslių sistemai gerinti, poodiniam riebalų sluoksniui mažinti, bendram emocijų kiekiui didinti.
Lankstumo aerobikos treniruotės padeda koreguoti žmogaus laikyseną, atpalaiduoja kūną ir skatina kraujotaką.

 
 
Moterų sporto klubas „Gradatim“
  
   Trenerė: Dovilė Lukštinskienė
   Tel. (8 415) 11 742
   Mob. +370 65214320
   el. paštas: info@gradatim.lt
   Interneto svetainė: www.gradatim.lt

Moterų sporto klubas „Gradatim“ įsikūręs teniso kortuose (Gardino g. 8), kviečia sportuoti modernioje treniruoklių salėje.Čia aktyviai praleisite laisvalaikį, tapsite sveikesnės, žvalesnės, atsikratysite nereikalingo viršsvorio. Profesionalės trenerės sudarys individualias programas.


Teniso klubas „Optimistas“


  Prezidentas: Alfredas Lankauskas
el. paštas: a.lankauskas50@gmail.com 
 

Teniso klubas „Optimistas“ įkurtas 1994 metais. Klubo įkūrėjas ir pirmasis prezidentas-Kętutis Petraitis.
Šiuo metu klube-30 narių iš jų 9 sutuoktinių poros. Pirmojo prezidento iniciatyva jau 15 metų rengiamas sutuoktinių teniso turnyras, kuris tapo tarptautiniu. Klubo nariai dalyvauja šeimų turnyre Palangoje, įvairiuose senjorų turnyruose Lietuvoje ir užsienyje.
Klubo nariai ne tik žaidžia tenisą, bet ir organizuoja kasmetinius žygius baidarėmis, žiemos ir vasaros šventes, lanko koncertus ir spektaklius. Taip pat organizuojami žiemos „Prezidento taurės“ vyrų vieneto turnyras, įvairūs dvejetų, „miksų“ turnyrai.
Jau daugelį metų teniso klubas „Optimistas“ palaiko draugiškus sportinius rušius su Estijos Parnu miesto teniso klubu „Senasis Parkas“.
Teniso klubas glaudžiai susijęs su Šiaulių teniso mokykla. Daug klubo narių vaikų lanko ir lankė Šiaulių teniso mokyklą, kai kurie jau dirba treneriais. Turnyruose dalyvauja ir šeimas sukūrę klubo narių vaikai. Tokia įvairiapusiška veikla teniso klubas „Optimistas“ populiarina tenisą.

Teniso klubas „Senas parkas“

    Teniso klubas „Senas parkas“
    Internetinė svetainė: www.tenisas.eu
 

    Pradžioje buvo aistra. Po to tai tapo gyvenimo būdu. Tenisą suvokiantys ir jaučiantys kaip neatsiejamą savo tapatumo būseną šio sporto mėgėjai buriasi jau į trečią dešimtį, nuo 1988 m. Šiaulių mieste gyvuojantį klubą „Senas parkas“. Kelios dešimtys (šiuo metu virš trisdešimties) teniso mėgėjų ir aistruolių nuolat treniruojasi ir tobulina savo žaidimo įgūdžius, savo jėgas išbandydami ir tikrindami įvairiuose miestuose, Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose varžybose. Vasaros sezonu tenisininkai mėgaujasi žaidimu ant grunto senajame Šiaulių miesto parke, kur senų medžių paunksmėje tvyro ypatinga žaidimo dvasia, davusi krikštą ir klubo pavadinimui. Šaltuoju sezonu treniruotės vyksta puikiai atnaujintuose uždaruose Šiaulių teniso kortuose ant hardo dangos. Sportinė dvasia, meilė tenisui, žaidimo grožis, varžybų azartas ir pažangos siekis vienija tenisininkus į bendraminčių klubą, kurio vienintelis tikslas vardu TENISAS.