Kitų organizacijų paslaugos

Šiaulių teniso akademija nuomuoja patalpas kitų įstaigų veiklai 
 
Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurasEl. paštas: tomas.katkus@sveikatos-biuras.lt
Mob. tel.:+370 67684264

Mankštos vyresnio amžiaus žmonėms. Mankštose krūvis parenkamas atsižvelgiant į dalyvių amžių, sveikatos būklę. Senjorai  ne tik sužino kaip tik tinkamai sportuoti, bet ir aktyviai leidžia laisvalaikį, gerina savo fizinę būklę.
 
 
 
 
 
 
Sporto klubas "Šiaurės taifūnas"
 
 
                  
Vadovė - Jolita Smirinenkaitė                                                      
Mob. tel.: +370 64362872
 
Taekwondo treniruotės vaikams nuo 4 metų. Olimpinė sporto šaka, kurioje vaikai mokomi disciplinos, pasitikėti savimi ir nukreipti savo energiją tinkama linkme. Funkcinės treniruotės suaugusiems. Treniruočių metu stiprinamas kūnas. Pratimai atliekami rato sistema.

 
Sporto klubas "Skorpionas" A-Force BJJ Šiauliai
 
  Vadovas - Modestas Ušinskas
Mob.tel.: +370 62819595
  El. paštas: modestas.usinskas@gmail.com
 
Klube vyksta Braziliškojo Jiu-Jitsu imtynių treniruotės vaikams ir suaugusiems. Vaikų  5-13 metų amžiaus grupė.
Suaugusių pradedančiųjų grupė. Suaugusių pažengusių grupė.

 
Moterų sporto klubas „Gradatim“
  
   Trenerė: Dovilė Lukštinskienė
   Tel. (8 415) 11 742
   Mob. +370 65214320
   El. paštas: info@gradatim.lt
   Interneto svetainė: www.gradatim.lt

Moterų sporto klubas „Gradatim“ įsikūręs teniso kortuose (Gardino g. 8), kviečia sportuoti modernioje treniruoklių salėje.Čia aktyviai praleisite laisvalaikį, tapsite sveikesnės, žvalesnės, atsikratysite nereikalingo viršsvorio. Profesionalės trenerės sudarys individualias programas.


Teniso klubas „Optimistas“

  Prezidentas: Alfredas Lankauskas
El. paštas: a.lankauskas50@gmail.com 
 
Teniso klubas „Optimistas“ įkurtas 1994 metais. Klubo įkūrėjas ir pirmasis prezidentas-Kętutis Petraitis.
Šiuo metu klube-30 narių iš jų 9 sutuoktinių poros. Pirmojo prezidento iniciatyva jau 15 metų rengiamas sutuoktinių teniso turnyras, kuris tapo tarptautiniu. Klubo nariai dalyvauja šeimų turnyre Palangoje, įvairiuose senjorų turnyruose Lietuvoje ir užsienyje.
Klubo nariai ne tik žaidžia tenisą, bet ir organizuoja kasmetinius žygius baidarėmis, žiemos ir vasaros šventes, lanko koncertus ir spektaklius. Taip pat organizuojami žiemos „Prezidento taurės“ vyrų vieneto turnyras, įvairūs dvejetų, „miksų“ turnyrai.
Jau daugelį metų teniso klubas „Optimistas“ palaiko draugiškus sportinius rušius su Estijos Parnu miesto teniso klubu „Senasis Parkas“.
Teniso klubas glaudžiai susijęs su Šiaulių teniso mokykla. Daug klubo narių vaikų lanko ir lankė Šiaulių teniso mokyklą, kai kurie jau dirba treneriais. Turnyruose dalyvauja ir šeimas sukūrę klubo narių vaikai. Tokia įvairiapusiška veikla teniso klubas „Optimistas“ populiarina tenisą.

Teniso klubas „Senas parkas“

    Teniso klubas „Senas parkas“
    Internetinė svetainė: www.senasparkas.lt
 

    Pradžioje buvo aistra. Po to tai tapo gyvenimo būdu. Tenisą suvokiantys ir jaučiantys kaip neatsiejamą savo tapatumo būseną šio sporto mėgėjai buriasi jau į trečią dešimtį, nuo 1988 m. Šiaulių mieste gyvuojantį klubą „Senas parkas“. Kelios dešimtys (šiuo metu virš trisdešimties) teniso mėgėjų ir aistruolių nuolat treniruojasi ir tobulina savo žaidimo įgūdžius, savo jėgas išbandydami ir tikrindami įvairiuose miestuose, Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose varžybose. Vasaros sezonu tenisininkai mėgaujasi žaidimu ant grunto senajame Šiaulių miesto parke, kur senų medžių paunksmėje tvyro ypatinga žaidimo dvasia, davusi krikštą ir klubo pavadinimui. Šaltuoju sezonu treniruotės vyksta puikiai atnaujintuose uždaruose Šiaulių teniso kortuose ant hardo dangos. Sportinė dvasia, meilė tenisui, žaidimo grožis, varžybų azartas ir pažangos siekis vienija tenisininkus į bendraminčių klubą, kurio vienintelis tikslas vardu TENISAS.