Lietuvos teniso čempionato laurai atiteko Juliui Tverijonui

2014-07-10

Dvidešimtmetis Julius Tverijonas tapo šiandien Šiauliuose pasibaigusio Lietuvos teniso čempionato vyrų vienetų varžybų nugalėtoju. Turnyro finale jis 6:4 6:4 įveikė dviem metais jaunesnį Mantą Bugailiškį. Už pergalę Lietuvos čempionate J. Tverijonui atiteko vardinis kvietimas į liepos pabaigoje Vilniuje vyksiančio ITF Futures serijos turnyro Prezidento taurei laimėti pagrindines varžybas. Šiaulietis J. Tverijonas šiuo metu užima 1139 ATP reitingo vietą. Jis studijuoja ir žaidžia tenisą Džordžo Vašingtono universitete JAV.  Moterų vienetų turnyro nugalėtoja tapo šiaulietė Ieva Čeilutkaitė, finaliniame susitikime 2:6 6:2 6:3 įveikusi vilnietę Gabiją Buenanjo. Moterų dvejetų turnyro finale G. Buenanjo ir Saulė Valantiejūtė 6:1 6:1 sutriuškino I. Čeilutkaitę ir Gerdą Lukjančukaitę. Šiuo metu Šiauliuose vyksta vyrų dvejetų varžybų finalas, kuriame Manto Bugailiškio ir Almanto Oželio

Lietuvo Respublikos suaugusių čempionato rezultatai

2014-07-10

Liepos 07 - 10 dienomis įvykusiame Lietuvos Respublikos suaugusių čempionate, nugalėtojais tapo:  Moterų vienetų turnyras: I vieta - Ieva Čeilutkaitė (Šiaulių teniso mokykla); II vieta – Gabija Buenanjo (Vilniaus teniso akademija); III vieta – Gerda Lukjančukaitė (Šiaulių teniso mokykla). Moterų dvejetų turnyras: I vieta - Gabija Buenanjo (Vilniaus teniso akademija) ir Saulė Valantiejūtė (Vilniaus teniso akademija); II vieta - Gerda Lukjančukaitė (Šiaulių teniso mokykla) ir Ieva Čeilutkaitė (Šiaulių teniso mokykla); III vieta – Ugnė Budrytė ("Radviliškio" teniso klubas) ir Beatričė Kušlaikaitė (Šiaulių teniso mokykla). Vyrų vienetų turnyras: I vieta – Julius Tverijonas (Šiaulių teniso mokykla); II vieta – Mantas Bugailiškis (Šiaulių teniso mokykla); III vieta – Almantas Oželis (Šiaulių teniso mokykla). Vyrų dvejetų turnyras: I vieta

LIETUVOS TENISO ČEMPIONATO FINALE - ŠIAULIEČIŲ DVIKOVA

2014-07-09

Julius Tverijonas ir Mantas Bugailiškis Šiaulių teniso mokyklos kortuose rytoj susitiks Lietuvos teniso čempionato finale. Šiandien vykusiuose pusfinaliuose J. Tverijonas 6:2 6:2 įveikė Almantą Oželį, o M. Bugailiškio ir Lauryno Antropiko dvikova dėl pastarojo traumos buvo nutraukta rezultatui esant 3:6 6:1 3:3. Dvidešimtmetis J. Tverijonas šiuo metu užima 1139 ATP reitingo vietą. Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis šiuo metu studijuoja ir žaidžia tenisą Džordžo Vašingtono universitete JAV. 2011 metais žaidėjas buvo pakviestas į Lietuvos Daviso taurės rinktinę ir dalyvavo mače prieš Maroko komandą. Šių metų Lietuvos teniso čempionate J. Tverijonas įveikė Dovydą Šakinį (6:3 6:2), Tomą Vaišę (4:6 6:1 6:0) ir Almantą Oželį. Dviem metais jaunesnis M. Bugailiškis užima 357 ITF jaunių reitingo vietą. Šiais metais su Daviso taurės rinktine šiaulietis keliavo į Norvegiją ir Pietų Af