Renginių kalendorius

Naujienos

Šiaulių teniso akademijoje - "Šauniausio teniso darželio" šventė !!!

2022-12-14

Šiaulių teniso akademijoje - "Šauniausio teniso darželio" šventė !!!
 Vakar, gruodžio 13 d. Šiaulių teniso akademijoje praūžė grandiozinis renginys, kuriame dalyvavo net 150 mažųjų svečių iš 17 Šiaulių miesto ir rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų !!! Teniso kortuose aidėjo garsus juokas, liejosi teigiamos emocijos bei vaikiškas entuziazmas !!! Mažieji dalyvavo linksmose estafetėse, o finale rungėsi dėl "Šauniausio teniso darželio" vardo !!! Visi renginio dalyviai apdovanoti medaliais, o nugalėtojai - taurėmis ir balionais !!! O štai ir finalinis ketvertas: I vieta - l/d "Rugiagėlė" II vieta - l/d "Dainelė" III vieta - l/d "Žirniukas IV vieta - l/d "Berželis" Akimirkos iš šventės, nuotraukos Sauliaus Jankausko:

Plačiau

JTI projekte antrą kartą Šiaulių m. lopšelis - darželis "Trys nykštukai" !!!

2022-12-06

JTI projekte antrą kartą Šiaulių m. lopšelis - darželis "Trys nykštukai" !!!
Šiandien, gruodžio 6 d. JTI projekto paskutinėje treniruotėje šiais metais apsilankė Šiaulių m. lopšelis - darželis "Trys nykštukai" !!! Mažiesiems taip patiko pas mus akademijoje, kad jau antra savaitė iš eilės atvyko į teniso kortus pasportuoti ir smagiai praleisti laiką !!! Dar norime pasidalinti puikia žinia, kad gruodžio 13 d. 11 val. vyks JTI projekto dalyvių finalinė estafečių šventė "Šaunausias teniso darželis ", kuriame dalyvaus daugiau nei 150 mažųjų tenisininkų !!! Kiekvienas dalyvis bus apdovanotas atminimo prizu !!! Akimirkos iš susitikimo su lopšeliu-darželiu "Trys nykštukai:

Plačiau

Iveta Dapkutė - ITF turnyro Portugalijoje nugalėtoja !!!

2022-12-05

Iveta Dapkutė - ITF turnyro Portugalijoje nugalėtoja !!!
 Sveikiname IVETĄ DAPKUTĘ su pirmuoju titulu !!! Portugalijoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo akademijos sportininkė Iveta Dapkutė (WTA-792) ir švedė Julita Saner !!! Penktadienį finale Iveta su švede per 1 valandą 36 minutes 6:3, 4:6, [10:7] nugalėjo pirmą pagal skirstymą turnyro porą – taivanietę Pei-Chi Lee ir italę Marią Vittorią Viviani !!! Ivetai tai – pirmas titulas per profesionalės karjerą !!! Iveta su J. Saner pelnė 955 JAV dolerius ir po 10 WTA dvejetų reitingo taškų !!! Visą straipsnį galite rasti: https://www.sportas.lt/naujiena/467922/pirmas-titulas-per-profesionales-karjera-i-dapkute-su-j-saner-laimejo-itf-turnyra-portugalijoje Nuotrauka S. Čirbos

Plačiau