Renginių kalendorius

Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

Iveta Daujotaitė, Ieva Čeilutkaitė, Gvidas Motuzas dvejetų pusfinalyje

2014-06-06

Iveta Daujotaitė, Ieva Čeilutkaitė, Gvidas Motuzas dvejetų pusfinalyje
 Estijos 12U ir 16U turnyre "III SEB Tallink Junior Open" Matas Bružas/ Justas Trainauskas lengva pergale nugalėjo estą Hugo Kristianson ir latvį Karlis Ozolins, tačiau pusfinalyje lietuvių pora pralaimėjo kipriečio Antreas Djakouris ir makedono Gjorgi Jankulovski dvejetui. Otilija Norkutė/ Evelina Vitkevičiūtė mergaičių dvejetų turnyre 6-1 6-1 pralošė estėms Sofiya Chekhlystova ir Carol Plakk. 16U dvejetų turnyre Gvidas Motuzas/ Simonas Norvaišis 4-6 6-2 10-6 nugalėję ruso Stepan Beresnev ir baltaruso Ilya Kalabukhau porą pusfinalyje susitiks su estų dvejetu Henri Nael ir Martin Valdo Randpere. Augustas Onaitis ir Domantas Šakinis į pusfinalį nepateko, 3-6 6-3 10-5 pralaimėję estams Robin Erik Parts ir Johannes Seeman, liko ketvirtfinalyje. Ievos Čeilutkaitės ir Ivetos Daujotaitės dvejetas 6-2 6-1 nugalėjo Christin Liss Kross ir Maria Pliznik iš Estijos. Pusfinalyje mokyklos auklėtinės žais prieš suomę Paula Joukanen ir rusę/ Mar

Plačiau

Agnė Čepelytė į ketvirtfinalį nepateko

2014-06-06

Agnė Čepelytė į ketvirtfinalį nepateko
"SINAN SUDAS CUP" turnyre Turkijoje mokyklos auklėtinė Agnė Čepelytė 6-1 6-3 pralošė turkei Ipek Soylu ir ketvirtfinalyje nebežais. Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.

Plačiau

Agnė Čepelytė aštuntfinalyje

2014-06-05

Agnė Čepelytė aštuntfinalyje
Turkijoje vykstačiame "SINAN SUDAS CUP" mokyklos auklėtinė Agnė Čepelytė 6-1 6-0 nugalėjo gruzinę Anna Kadagidze. Antrame rate Agnė Čepelytė susitiks su Ipek Soylu iš Turkijos. Dvejetų turnyre Agnė Čepelytė poroje su vokiete Sina Niketta 4-6 6-3 pralaimėjo prieš ukrainietę Alona Fomina ir rusę Ekaterina Tsiklauri. Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.

Plačiau