Renginių kalendorius

Naujienos

Šiauliuose - šešiolikmečių tenisininkų kovos

2014-02-17

Šiauliuose - šešiolikmečių tenisininkų kovos
Šiandien Šiauliuose prasidedančio Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) šešiolikmečių ir jaunesnių sportininkų antros kategorijos turnyro “Toyota Cup” burtai palankūs jauniesiems Lietuvos tenisininkams nebuvo. Vaikinų ir merginų vienetų varžybose lietuviams jau turnyro debiute teks išmėginti jėgas su favoritais. Tomas Vaišė vaikinų vienetų varžybų pirmame rate susitiks su pirma turnyro rakete ukrainiečiu Anatolijum Raininu, o Domantas Šakinis - su antruoju pagal skirstymą latviu Rudolfsu Mednisu. Merginų vienetų turnyro favoritė baltarusė Diana Dehterevič susitiks su Aukse Mačiulaityte, o antra turnyro raketė latvė Krista Cerpina egzaminuos Gabiją Buenanją. Teniso specialistai ypač daug tikisi iš T. Vaišės ir A. Rainino dvikovos. Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis į savo namų turnyrą atvyksta iš Rusijos, kur praėjusią savaitę triumfavo tokios pat kategorijos šešiolikmečių tur

Plačiau

Europos teniso asociacijos turnyras "Toyota Cup 16U"

2014-02-14

Europos teniso asociacijos turnyras "Toyota Cup 16U"
Rytoj (vasario 15 d.) prasideda Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) jaunių 16 m. ir jaunesnių antros kategorijos teniso turnyro "Toyota Cup U16" kvalifikacinės varžybos. Į pagrindines varžybas kurios įvyks vasario 17-22 d. pateko 15 Lietuvos tenisninkų iš kurių 6 Šiaulių teniso mokyklos auklėtniai: Ieva Čeilutkaitė, Iveta Daujotaitė, Augustas Onaitis, Gvidas Motuzas, Domantas Šakinis ir Tomas Vaišė.   Turnyro nuoroda.

Plačiau

Sėkmingas mokyklos auklėtinių pasirodymas TE turnyre "Governor Cup"

2014-02-14

Sėkmingas mokyklos auklėtinių pasirodymas TE turnyre "Governor Cup"
Mokyklos auklėtiniai Tomas Vaišė ir Gvidas Motuzas pergalingai žaidė Rusijoje įvykusiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 m. ir jaunesnių turnyre "Governor Cup".  Tomas Vaišė (TE jaunių 159 reit.) vienetų turnyro finale 6-2 6-4 laimėjo prieš rusą Egor Lisitsyn (TE jaunių 397 reit.).  Dvejetų turnyro finale Tomas Vaišė ir Gvidas Motuzas   7-6(4)4-610-8 nugalėjo ukrainiečius Vladyslav Lobak ir Yegen Sirous. Nuoroda.

Plačiau