Renginių kalendorius

Naujienos

Šiauliuose - Šešiolikmečių tenisininkų kovos

2013-02-19

Šiauliuose - Šešiolikmečių tenisininkų kovos
154 šešiolikmečiai ir jaunesni tenisininkai stoja į kovą dėl Šiauliuose prasidėjusio Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) turnyro “Toyota Cup” nugalėtojų titulo. Pagrindinėse varžybose žaidžia 5 Lietuvos tenisininkai ir 7 tenisininkės. Sėkmingai pirmą varžybų ratą įveikė Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis ir antra šio turnyro raketė Lukas Žvikas. 61-ą Tennis Europe reitingo vietą užimantis lietuvis varžybų debiute 6:2 6:1 įveikė ukrainietį Vitalijų Stadnyką. “Manau, kad Lukas yra pajėgus kautis dėl pačių aukščiausių vietų šiame turnyre. Juolab, kad pasitikėjimo savo jėgomis jam turėjo pridėti ir dalyvavimas atrankiniame turnyre dėl patekimo į Lietuvos Daviso taurės rinktinę”, - teigia L. Žviko treneris Šarūnas Kulnys. Kiti Lietuvos tenisininkai - Domantas Šakinis, Emilis Rusakevičius, Tomas Vaišė ir Aleks Gamzin - vaikinų vienetų varžybų pirmo rato susitikimus žais šiandien.

Plačiau

ITF jaunių turnyre Moldovoje iškovota 2 vieta

2013-02-18

ITF jaunių turnyre Moldovoje iškovota 2 vieta
Justina Mikulskytė ir Mantas Bugailiškis dalyvavo Tarptautinės teniso federacijos jaunių antros kategorijos turnyre Moldovoje „Trofeul D.Sturdza“.   Merginų dvejetų varžybose Justina poroje su ukrainiete Viktorija Lushkova iškovojo antrą vietą. Dvejetų turnyro finale sportininkės 6-0 3-6 [8-10] nusileido Rumunijos tenisininkių porai Elena Gabriela Ruse ir Gabriela Talaba.   Mantas Bugailiškis dvejetų varžybose poroje su kipriečiu Petros Chrysochos pasiekė pusfinalį, kuriame 3-6 6-3 [5-10] pralaimėjo rumunams Bogdan Lonut Apastol ir Nicolae Frunza.   Vienetų varžybose Mantas ir Justina pralaimėjo primajame turnyro rate. Daugiau informacijos ITF tinklalapyje.

Plačiau

Tarptautinis jaunių turnyras „ Toyota Cup 16&U”

2013-02-18

Tarptautinis jaunių turnyras „ Toyota Cup 16&U”
Vasario 15-23 d. Šiaulių teniso mokykloje vyksta Europos teniso asociacijos jaunių 16 m. ir jaunesnių antros kategorijos turnyras „Toyota Cup 16&U”. Pagrindiniame turnyre dalyvauja sportininkai iš 11 valstybių, Lietuvą atstovauja: Domantas Šakinis, Emilis Rusakevičius, Aleksas Gamzin, Lukas Žvikas, Ieva Drūteikaitė, Ieva Čeilutkaitė, Paulina Bakaitė, Auksė Mačiulaitytė, Gabija Buenanjo, Gerda Zykutė, Gabija Drūtiekaitė, Tomas Vaišė. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklalapyje.

Plačiau