Europos teniso asociacijos turnyro "Pajulahti Cup" rezultatai

2014-03-06

Suomijoje vykstančiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 m. ir jaunesnių turnyre "Pajulahti Cup"  Tomas Vaišė (TE jaunių 68 reit.) vienetų turnyre 6-4 6-4 nugalėjo rusą Dmitry Sharalin (TE jaunių 116 reit.) ir pateko į finalą. Dvejetų turnyro pusfinalyje Tomas Vaišė (TE jaunių 68 reit.) ir Gvidas Motuzas (TE jaunių 342 reit.) 6-1 6-2 nugalėjo rusų dvejetą Sergey Bolotov (TE jaunių 985 reit.) ir Nikita Bulygin (TE jaunių 271 reit.). Pora žais finale. Daugiau informacijos

Europos teniso asociacijos turnyras "Pajulahti Cup"

2014-03-05

Suomijoje vykstančiame Europos teniso asociacijos jaunių 16 m. ir jaunesnių turnyre "Pajulahti Cup" dalyvauja du mokyklos auklėtiniai - Tomas Vaišė ir Gvidas Motuzas. Tomas Vaišė (TE jaunių 68 reit.) vienetų turnyre 6-3 6-3 nugalėjo kazakstanietį Ilija Taranin (TE jaunių 1095 reit.) ir pateko į pusfinalį. Dvejetų turnyro ketvitfinalyje Tomas Vaišė (TE jaunių 68 reit.) ir Gvidas Motuzas (TE jaunių 342 reit.) 6-1 6-2 nugalėjo rusus Alexander Kuznetsov (TE jaunių 1137 reit.) ir Valeriy Vronskiy (TE jaunių 195 reit.) ir pateko į pusfinalį. Išsamesnė informacija

Turnyro "Aivaras Balžekas Memorial Cup" nugalėtojų taurės atiteko Rusijos ir Švedijos tenisninkams

2014-03-02

Vasario 24 – kovo 2 dienomis vyko Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių turnyras "Aivaras Balžekas Memorial Cup 2014". Turnyre dalyvavo sportininkai iš devyniolikos valstybių. Vaikinų vienetų turnyro finale švedas Daniel Appelgren (ITF jaun. 99 reit.) 6-3 2-6 6-4 įveikė lenką Jan Zielinski (ITF jaun. 31 reit.). Merginų vienetų turnyro finale rusė Anna Kalinskaya (ITF jaun. 45 reit.) 6-3 6-4 nugalėjo baltarusę Verą Lapko (ITF jaun. 242 reit.). Merginų dvejetų varžybose mokyklos auklėtinės Justinos Mikulskytės ir rusės Anastasijos Nefiodovos pora iškovojo antrą vietą, sportininkės finale 4-6 2-6 nusileido rusėms Anai Kalinskajai ir Jevgenijai Levašovai. Vaikinų dvejetų varžybų finale švedų pora Daniel Appelgren ir Sam Taylor 6-3 6-3 įveikė lenkus Michal Dembek ir Pawel Zawisza.   Turnyro lenteles galima rasti ITF tinklalapyje.