Renginių kalendorius

Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

Įvyko tradicinė mokyklos šventė “Teniso diena”

2012-10-07

Įvyko tradicinė mokyklos šventė “Teniso diena”
   Spalio 6 dieną įvyko kasmetinė tradicinė 8-oji Teniso mokyklos šventė „Teniso diena“. Tradiciškai įvyko vaikų ir sportininkų tėvelių, artimųjų ar draugų dvejetų mini teniso varžybos.    Mini teniso dvejetų varžybos vyko dviejuose grupėse - vaikų iki 10 m. su suaugusiu ir vaikų nuo 11 metų su suaugusiu. Vyresniųjų grupėje nugalėtojais tapo Domantas Šakinis ir Jurijus Gamzin, antrą vietą iškovojo Kristupas ir Vaidotas Mikoliūnai, trečią vietą užėmė Ieva ir Edvinas Čeilutkai. Jaunesniųjų grupėje nenugalimi buvo Emilija ir Arvydas Tverijonai, antrą vietą iškovojo Klaudija ir Norbertas Bubeliai, trečioji vieta atiteko Viliaus ir Astos Gaubų porai. Šventės metu taip pat įvyko vaikų teniso estafetės bei nemokama loterija visiems dalyviams.               

Plačiau

Sveikiname Mokytojo dienos proga!

2012-10-05

Sveikiname Mokytojo dienos proga!
Mieli treneriai- sporto mokytojai, Sveikiname Jus Mokytojo dienos proga! Linkime entuziazmo, ištvermės, dvasios stiprybės, dalinantis savo patirtimi, taip pat neblėstančių kūrybinių idėjų! Tegul Jūsų energija, kantrybė, gerumas, išmintis padeda užbaigti esamus ir pradėti naujus, reikšmingus, neįgyvendintus darbus.

Plačiau

Sveikiname Remigijų Balžeką jubiliejaus proga!

2012-10-01

Sveikiname Remigijų Balžeką jubiliejaus proga!
Lietuvos teniso sąjungos vykdomojo komiteto vardu nuoširdžiai sveikiname gerbiamą Remigijų Balžeką sulaukus 55-ių metų jubiliejaus. Linkime Jums stiprybės, ištvermės, neblėstančios energijos, stiprios sveikatos ir didžiausios sėkmės. Su pagarba, LTS Prezidentas Ramūnas Grušas

Plačiau