Renginių kalendorius

Naujienos

KIDS' DAY - pakvieskite vaikus į kortą su Daviso taurės rinktinėmis !!!

2024-01-24

KIDS' DAY - pakvieskite vaikus į kortą su Daviso taurės rinktinėmis !!!
Vasario 1 - 4 dienomis Vilniuje, SEB arenoje vyks dvigubas Daviso taurės renginys: vasario 1-2 dienomis tarpusavyje varžysis Ukrainos ir JAV rinktinės, o 3-4 dienomis savo raketes surems Lietuvos ir Sakartvelo vyrai ! Naudojantis proga, jog į Lietuvą atvyksta 4 šalių vieni iš pajėgiausių tenisininkų, norime pasidalinti žinia, jog vaikai yra kviečiami į tarptautinę aktyvaciją - KIDS' DAY ! Užsiregistravusieji, sausio 30 d. (antradienį) nuo 16:00 val. iki 16:30 val. turės progą stebėti JAV rinktinės treniruotės dalį gyvai, o esant galimybei nuo 16:30 val. iki 17:00 val. ir įžengti į kortą ir pamušti kamuoliuką su planetos žvaigždėmis ! Bei žinoma, susirinkti kiekvieno iš jų parašus ! Privaloma registracija, kuri galima iki sausio 29 d. Registracijos forma (siųsti)

Plačiau

Aleksas Jašinskas - II vietos laimėtojas "Klaipėdos teniso akademijos taurė U10" turnyre !!!

2024-01-22

Aleksas Jašinskas - II vietos laimėtojas "Klaipėdos teniso akademijos taurė U10" turnyre !!!
Sveikiname akademijos auklėtinį ALEKSĄ JAŠINSKĄ iškovojus II - ąją vietą sausio 20-21 dienomis Klaipėdoje, Kredito garantas arenoje vykusiame "Klaipėdos teniso akademijos taurė U10" turnyre !!!

Plačiau

Šiaulių teniso akademijoje vyksta tarptautinė teniso stovykla

2024-01-04

Šiaulių teniso akademijoje vyksta tarptautinė teniso stovykla
Sausio 2-6 dienomis Šiaulių teniso akademijoje vyksta Tarptautinės teniso federacijos (ITF) ir Europos teniso asociacijos (TE) inicijuota Baltijos šalių treniruočių stovykla. Stovyklos tikslas – sudaryti galimybes ir sąlygas žaidėjams treniruotis su skirtingais „sparingo“ partneriais bei pasirengti savaitgalį prasidėsiančiam Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaun. turnyrui Šiauliuose. Taip pat treneriams pasikeisti gerąja patirtimi. Stovykloje dalyvauja Lietuvos, Latvijos ir Estijos teniso federacijų nominuoti keturi geriausi žaidėjai (du berniukai ir dvi mergaitės) ir treneriai. Džiaugiamės, kad į trenerių komandą buvo pasirinkta Šiaulių teniso akademijos trenerė Rita Romencovienė. Šiaulių teniso akademijoje vykstančią stovyklą organizuoja Tarptautinės teniso federacijos plėtros pareigūnas (ITF development officer) Vitor Cabral ir Europos teniso asociacijos plėtros vadovas Maciej Szymonski (Tennis Europe development ma

Plačiau