Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

Gvidas Motuzas finale

2014-06-13

"Toyota Cup U16" turnyro vienetų pusfinalyje Gvidas Motuzas 7-5 6-2 nugalėjo ukrainietį Anatolii Rainin. Finale mokyklos auklėtinis susitiks su Lietuvos sportininku Emiliu Rusakevičiumi. Vaikinų dvejetų turnyro pusfinalyje Gvidas Motuzas su estu Henri Nael 6-1 6-3 įveikė ruso Egor Bizenko ir lietuvio Henrik Traskin dvejetą. Finale mokyklos auklėtinio pora žais prieš baltarusą Aliaksandr Liaonenka ir ukrainietį Anatolii Rainin, kurie pusfinalyje 6-4 6-2 laimėjo prieš mokyklos auklėtinius Domantą Šakinį ir Augustą Onaitį. Merginų dvejetų pusfinalyje Iveta Daujotaiitė poroje su baltaruse Aleksandra Efremova 6-4 6-3 pralošė prieš lietuvių porą Pauliną Bakaitę ir Gerdą Zykutę, kurios finale susitiks su mokyklos auklėtinės Ieva Čeilutkaite ir Aukse Mačiulaityte, kurios 2-6 7-5 10-7 pusfinalyje nugalėjo baltarusių Ekaterinos Grib ir Katyarinos Paulenka dvejetą. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

Gvidas Motuzas "Toyota Cup U16" vienetų pusfinalyje

2014-06-12

Šiauliuose vykstančiame turnyre "Toyota Cup U16" vaikinų vienetuose Gvidas Motuzas 6-0 6-3 nugalėjo baltarusą Atrsiom Bardzin ir pateko į pusfinalį, kur susitiks su baltarusu Anatolii Rainin. Vaikinų dvejetų turnyre Gvidas Motuzas poroje su estu Henri Nael 6-3 1-6 11-9 laimėjo prieš baltarusus Artsiom Ausiyevich/ Bohdan Baranov. Pusfinalyje mokyklos auklėtinio dvejetas žais su ruso Egor Bizhenko ir lietuvio Henrik Traskin pora. Augustas Onaitis ir Domantas Šakinis 6-3 6-4 nugalėjo baltarusus Artsiom Cherkasau ir Artsiom Bardzin. Pusfinalyje mokyklos auklėtiniai susitiks su baltarusu Aleksandr Liaonenka ir ukrainiečiu Anatolii Rainin. Merginų vienetų turnyre Iveta Daujotaitė 6-3 6-4 pralošė baltarusei Katyarina Paulenka. Dvejetų turnyre Iveta Daujotaitė poroje su baltaruse Aleksandra Efremova 6-2 6-4 laimėjo prieš lietuvių porą Gabiją Buenanjo ir Gerdą Lukjančukaitę. Pusfinalyje Iveta Daujotaitė/ Aleksandra Efremova susitiks su lietuvėmis P

Plačiau

Iveta Daujotaitė ir Gvidas Motuzas vienetų ketvirtfinalyje

2014-06-10

"Toyota Cup U16" turnyre Domantas Šakinis 6-2 6-0 pralaimėjo baltarusui Artsiom Bardzin. Su Artiom Bardzin ketvirtfinalyje susitiks mokyklos auklėtinis Gvidas Motuzas, 6-2 6-0 nugalėjęs Martin Borisiouk iš Baltarusijos. Vaikinų dvejetų turnyre Augustas Onaitis poroje su Domantu Šakiniu žais prieš baltarusų dvejetą- Artsiom Bardzin ir Artsiom Cherkasau. Gvidas Motuzas poroje su estu Henri Nael susitiks su baltarusais Artsiom Ausiyevich ir Bohdan Baranov. Mergaičių vienetų turnyre Iveta Daujotaitė 6-4 6-4 nugalėjo latvę Daniela Vismane. Ketvirtfinalyje mokyklos auklėtinė susitiks su baltaruse Katyarina Paulenka. Mergaičių dvejetų turnyre Iveta Daujotaitė poroje su baltaruse Aleksandra Efremova žais prieš lietuvių porą- Gabiją Buenanjo ir Gerdą  Lukjančukaitę. Ieva Čeilutkaitė su Aukse Mačiulionyte žais su Deimante Krivickaite ir baltaruse Kristina Vasina. daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.