Didžiausia karjeros pergalė: finalą laimėjusi Justina Mikulskytė pelnė 50 WTA vienetų reitingo taškų !!!

2022-01-24

Atgal

Didžiausia karjeros pergalė: finalą laimėjusi Justina Mikulskytė pelnė 50 WTA vienetų reitingo taškų !!!

BRAVO !!!  Sveikiname JUSTINĄ su pergale !!! 
Ispanijoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre, sekmadienį vienetų varžybų finale Justina Mikulskytė per 2 valandas 6:3, 6:3 nugalėjo ketvirtąją turnyro raketę japonę Yuki Naito (WTA-246). Justinai šiame mače nė karto nereikėjo vytis varžovės. Akademijos sportininkė abiejuose setuose anksti atitrūkdavo nuo japonės, o Y. Naito, net ir realizavusi porą „break pointų“, Justinos nepavijo.
Už pergalę finale Justinai Mikulskytei atiteko 50 WTA vienetų reitingo taškų ir 3935 JAV doleriai. Virtualiame WTA vienetų reitinge sportininkė šoktelėjo į 296-ą vietą.
JUSTINA MIKULSKYTĖ: "Visų pirma, labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi šiuo turnyru. Tai buvo tikrai nelengvas turnyras, ypač metų pradžioje, po kelių savaičių pertraukos. Daug dirbau kelias savaites prieš grįžtant į varžybas. Jaučiausi tikrai neblogai fiziškai, taip pat kaip ir tvirčiau psichologiškai, nes žinojau, kad atidaviau viską besiruošdama naujam sezonui. Kalbant apie varžybas, pirmas mačas nebuvo labai lengvas. Turbūt turėjau ir daugiausiai jaudulio per pirmąjį susitikimą. Buvo nelengva, bet sugebėjau susitvarkyti. Šis laimėjimas davė daugiau pasitikėjimo ir žaidimo ritmo ateinantiems mačams. Manau per būtent šį turnyrą sugebėjau suvaldyti emocijas, ypač sunkiomis akimirkomis. Ir tiesiog begalinis noras laimėti, tiesiog mėgavimasis buvimu korte buvo didžiausios priežastys, kurios lėmė sėkmingą savaitę".

Nuotrauka Sauliaus Čirbos
 
Visą straipsnį galite rasti: https://www.sportas.lt/naujiena/448678/didziausia-karjeros-pergale-finala-laimejusi-j-mikulskyte-pelne-50-wta-vienetu-reitingo-tasku