Tarptautinio 14-mečių turnyro Šiauliuose nugalėtojai – vokietijos, latvijos ir lenkijos atstovai!

2022-04-16

Atgal

Tarptautinio 14-mečių turnyro Šiauliuose nugalėtojai – vokietijos, latvijos ir lenkijos atstovai!  Šiandien baigėsi visą savaitę vykęs (balandžio 11d.-16d.) Europos teniso asociacijos turnyras „Siauliai Open by Toyota U14“. Iš dalyvavusių 7 mūsų akademijos sportininkų geriausiai sekėsi Ugniui Remeikiui ir Ugnei Opulskytei . Akademijos auklėtiniai iškovojo po vieną pergalę pagrindiniame etape pirmose varžybose. O dvejetų kovoje Ugnius Remeikis kartu su Daniel Joita (D.Britanija) suklupo ketvirfinalyje.

Vaikinų vienetų finale susitiko Vincent Jakob Reisach (Vokietija) ir Antoni Kasperski (Lenkija). Po A. Kasperskio sprendimo nutraukti varžybas dėl traumos, pergalę šventė atstovas iš Vokietijos (7:6(7), 2:1) .
O merginų vienetų finale susitiko dvi žaidėjos iš latvijos - Olesja Demcenkova ir Marija Lauva. Rezultatu 6:3, 6:3 laimėjo M. Lauva.
Vaikinų dvejetų čempionais tapo pora iš Lenkijos Antoni Kasperski ir Igor Piasek , kurie 6:7(4), 6:1, 11:9 įveikė Vincentą Jakob Reisach (Vokietija) ir Nikitą Smirnov (Estija).
O merginų dvejetų čempionės – Anna Azarova (Latvija) ir Elizabete Marta Hamitova (Latvija) , kurios 7:5, 6:3 įveikė Hanką Muhlberg (Estija) ir Viktoriją Visocanską (Latvija).