Justina Mikulskytė - ITF serijos moterų teniso dvejetų varžybų Prancūzijoje nugalėtoja !!!

2023-03-06

Atgal

Justina Mikulskytė - ITF serijos moterų teniso dvejetų varžybų Prancūzijoje nugalėtoja !!!  VALIOOOO !!! Prancūzijoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo geriausia Lietuvos žaidėja, akademijos sportininkė JUSTINA MIKULSKYTĖ (WTA-307) ir slovėnė Veronika Erjaveč !!! Pirma pagal skirstymą turnyro pora penktadienį finale per 67 minutes 6:4, 6:0 nugalėjo antras pagal reitingą – amerikietę Chiarą Scholl ir bosnę Anitą Wagner !!! J. Mikulskytė ir V. Erjaveč pelnė po 50 WTA dvejetų reitingo taškų ! Justina WTA dvejetų reitinge kils maždaug į 154-ą vietą. J. Mikulskytė ITF moterų dvejetų turnyrą laimėjo jau 17-ą kartą karjeroje !!!