Šiaulių teniso akademijoje lankėsi Tarptautinės teniso federacijos Vystymo vadovas Europai

2023-10-26

Atgal

Šiaulių teniso akademijoje lankėsi Tarptautinės teniso federacijos Vystymo vadovas Europai

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) Vystymo vadovas Europai Vitor Cabral šiomis dienomis viešėjo ne tik Vilniuje Lietuvos teniso sąjungos surengtoje Baltijos šalių teniso trenerių konferencijoje, tačiau ir apsilankė Šiaulių teniso akademijoje.

Šiauliuose V. Cabral susitiko su akademijos direktoriumi Mindaugu Šerepka, Šiaulių miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėju Gintaru Jasiūnu. Susitikimo metu buvo aptarta ilgametė Šiaulių teniso akademijos patirtis organizuojant tarptautinius teniso turnyrus ir kitus renginius, daug dėmesio skirta akademijos trenerių kompetencijos ir kvalifikacijos kėlimui bei galimai ITF pagalbai tai darant. Savivaldybės atstovai svečiui pateikė informaciją apie miesto indėlį į akademijos veiklą, kalbėjo apie planus palaipsniui renovuoti akademijos pastatą ir infrastruktūrą. 

„Ne tik apsikeitėme naujausia informacija, tačiau aptarėme ir kelis galimus konkrečius projektus. Kaip pavyzdį galiu paminėti perspektyviausių Baltijos šalių jaunųjų tenisininkų stovyklą, kurią ITF norėtų surengti mūsų miesto teniso akademijoje. Šį projektą finansuotų tarptautinė federacija, – pasakoja M. Šerepka.

Šiaulių teniso akademijos vadovas pasidžiaugė ir tuo, kad akademijos treneris ir Lietuvos vyrų teniso rinktinės kapitonas Šarūnas Kulnys, ITF dėka, vyks į teniso trenerių mokymus Kolumbijoje.