Jaunieji Lietuvos tenisininkai kovoja dėl Europos jaunių čempionų vardo

2013-07-24

Atgal

Jaunieji Lietuvos tenisininkai kovoja dėl Europos jaunių čempionų vardo

Pajėgiausi jaunieji Lietuvos tenisininkai stojo į kovą dėl Europos jaunių čempionų titulų. Šveicarijoje vakar prasidėjusiame turnyre kaunasi stipriausi Europos aštuoniolikmečiai, Rusijoje - šešiolikmečiai, o Čekijoje - keturiolikmečiai tenisininkai.

“Labiausiai pergalių tikimės iš į Šveicariją išvykusių Manto Bugailiškio ir Justinos Mikulskytės, tačiau jokiu būdu nenurašome ir kitų mūsų tenisininkų”, - teigia Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas. “Tiesiog Mantas ir Justina jaunių turnyruose kol kas yra parodę geriausius rezultatus, be to, abu jau yra žaidę už Lietuvos Daviso taurės ir Federecijos taurės rinktines”.

Pergale aštuoniolikmečių turnyrą pradėjo Agnė Čepelytė, pirmojo rato dvikovoje 6:3 6:2 įveikusi Kipro tenisininkę Joaną-Neną Savą. Vaikinų turnyro debiutas Lietuvos komandai buvo mažiau sėkmingas. Augustas Radžiukynas pirmą susitikimą 4:6 1:6 pralaimėjo baltarusiui Antonui Dubrovui.

M. Bugailiškis ir J. Mikulskytė nežaidė pirmąją turnyro dieną nežaidė.

Vienintelė iš Lietuvos šešiolikmečių kovas Maskvoje vykstančiame turnyre jau pradėjusi Emilija Kravtaitė pirmame rate 3:6 2:6 nusileido Suomijos tenisininkei Lilai Humalojai. Kiti Lietuvos šešiolikmečių rinktinės nariai - Lukas Žvikas, Tomas Vaišė ir Gabija Druteikaitė - pirmuosius susitikimus žais šiandien.

Pilzene vykstančiame keturiolikmečių tenisininkų turnyre Augustas Onaitis 0:6 2:6 pralaimėjo vokiečiui Rudolfui Molekeriui, o Simonas Žukauskas 1:6 0:6 - graikui Stamačiui Kapiriui. 

Vienintelę pergalę Lietuvai iškovojusi Paulina Bakaitė 7:5 6:2 privertė pasiduoti Turkijos tenisininkę Defnę Olcai, o Ieva Čeilutkaitė 0:6 2:6 nusileido ispanei Paulai Arian Manjon.Turnyrų interneto svetainė.