Lietuvos teniso rinktinė į PAR vyksta kautis dėl pergalės

2014-03-28

Atgal

Lietuvos teniso rinktinė į PAR vyksta kautis dėl pergalės

Penktadienį Rimvydo Mugevičiaus treniruojama komanda pradės maždaug 10 tūkst. km kelionę į PAR miestą  Centurioną, kur balandžio 4-6 dienomis vyks Deviso taurės II grupės Europos/Afrikos zonos antro etapo susitikimas.

Kartu su kapitonu iš Vilniaus keliaus 22-ejų Laurynas Grigelis (224 vieta ATP reitinge), 19-metis Lukas Mugevičius (ATP-973) ir 17-metis Mantas Bugailiškis (be reitingo).

Rinktinės lyderis 23-ejų Ričardas Berankis (ATP-144) į PAR skris tiesiai iš Floridos (JAV) ir prie tautiečių prisijungs šeštadienį.

Akistatai su varžovais iš Afrikos lietuviai ruošiasi iš anksto nusiteikę siurprizams. Centurionas įsikūręs beveik 2 km aukštyje virš jūros lygio. Dėl retesnio oro mačas bus žaidžiamas kiek kitokiais nei įprasta kamuoliukais – minkštesniais ir „lėtesniais“.

„Ne tiek varžovai baugina, kiek pati vieta, kur žaisime. Tikrai nesame pratę žaisti tokiame aukštyje ir tokiais kamuoliukais. Svarbiausia bus kuo greičiau adaptuotis prie sąlygų“, – pažymėjo L. Grigelis, apsiprasti Centuriono sintetinės dangos aikštyne turėsiantis beveik savaitę.

Pirmame  Deviso taurės  etape vasarį lietuviai išvykoje sutriuškino Norvegiją 5:0, o Pietų Afrikos atstovai palaužė Monaką 3:2. Mačą laimėsianti rinktinė dėl kelialapio į aukštesnę  Deviso taurės grupę kovos su suomiais arba bosniais.