LIETUVOS TENISO ČEMPIONATO FINALE - ŠIAULIEČIŲ DVIKOVA

2014-07-09

Atgal

Julius Tverijonas ir Mantas Bugailiškis Šiaulių teniso mokyklos kortuose rytoj susitiks Lietuvos teniso čempionato finale. Šiandien vykusiuose pusfinaliuose J. Tverijonas 6:2 6:2 įveikė Almantą Oželį, o M. Bugailiškio ir Lauryno Antropiko dvikova dėl pastarojo traumos buvo nutraukta rezultatui esant 3:6 6:1 3:3.
Dvidešimtmetis J. Tverijonas šiuo metu užima 1139 ATP reitingo vietą. Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis šiuo metu studijuoja ir žaidžia tenisą Džordžo Vašingtono universitete JAV. 2011 metais žaidėjas buvo pakviestas į Lietuvos Daviso taurės rinktinę ir dalyvavo mače prieš Maroko komandą. Šių metų Lietuvos teniso čempionate J. Tverijonas įveikė Dovydą Šakinį (6:3 6:2), Tomą Vaišę (4:6 6:1 6:0) ir Almantą Oželį.
Dviem metais jaunesnis M. Bugailiškis užima 357 ITF jaunių reitingo vietą. Šiais metais su Daviso taurės rinktine šiaulietis keliavo į Norvegiją ir Pietų Afriką. Pakeliui į Lietuvos čempionato finalą M. Bugailiškis nugalėjo Donatą Dambrauską (6:0 6:1), Aleksą Tverijoną (6:2 6:3) ir Lauryną Antropiką.
Moterų vienetų turnyro nugalėtoja tapo šiaulietė Ieva Čeilutkaitė, finaliniame susitikime 2:6 6:2 6:3 įveikusi vilnietę Gabiją Buenanjo.
Lietuvos čempionato vyrų vienetų varžybų finalas tarp J. Tverijono ir M. Bugailiškio ketvirtadienį prasidės 10 valandą. Mačo nugalėtojui atiteks vardinis kvietimas į liepos pabaigoje Vilniuje vyksiančio ITF _Futures_ serijos turnyro Prezidento taurei laimėti pagrindines varžybas.