DAVISO TAURĖ: LIETUVIŲ DEBIUTAS PIRMOJE GRUPĖJE - PRIEŠ LENKIJOS RINKTINĘ

2014-09-19

Atgal

DAVISO TAURĖ: LIETUVIŲ DEBIUTAS PIRMOJE GRUPĖJE - PRIEŠ LENKIJOS RINKTINĘ

 Kitų metų kovo mėnesį Lietuvos vyrų teniso rinktinės nariams ir vėl teks kautis varžovų teritorijoje. Ne kartą prasitarę apie norą po dvejų metų pertraukos Daviso taurės mačą žaisti savo žiūrovų akivaizdoje, lietuviai šį kartą bus priversti keliauti į kaimyninę Lenkiją. Būtent su šios šalies komanda kitų metų kovo 6-8 dienomis Rimvydo Mugevičiaus kariauna susirems 2015 metų Daviso taurės Europos-Afrikos zonos pirmos grupės pirmojo rato susitikime. 

Lietuvos rinktinės kapitonas neslėpė, kad Lenkija - pajėgus varžovas. "Kita vertus kažkokių dovanų ir nelaukėme. Mes juk pirmoje grupėje, o ten visos komandos pajėgos. Lenkai turi stiprų rinktinės lyderį ir ypač gerą dvejetų porą. Tačiau ir mes nesame pėsti, su šiais vyrais galima versti kalnus", - teigė R. Mugevičius.

Po Daviso taurės trumpam į Vilnių pasitreniruoti užsukęs Laurynas Grigelis teigė, kad vienintelis jo nusivylimas yra susijęs su tuo, jog ir vėl teks žaisti išvykoje. 

"Tai jau penktas Daviso taurės mačas iš eilės, kai mums teks žaisti išvykoje. O sirgalių palaikymas Daviso taurėje visuomet yra labai svarbus. Savo kailiu patyrėme tai Sarajeve. Jei kalbėti apie Lenkijos rinktinę - nėra abejonių, kad jie turi pajėgių žaidėjų. Tačiau su jais tikrai galima žaisti. Su tuo pačiu Jerzy Janowiczium esu žaidęs tris kartus. Visi susitikimai truko po tris setus, kartą laimėjau aš, o du - jis", - pasakojo L. Grigelis. 

Miestas, kuriame vyks Lenkijos ir Lietuvos ekipos dvikova, paaiškės kitų metų pradžioje. Lenkų ir lietuvių akistatos nugalėtojai antrame Daviso taurės varžybų rate susitiks su Ukrainos rinktine. 

###

Daugiau informacijos:
Tomas Ganusauskas
+370 655 70727