R.Berankis Atlantoje tik po įnirtingos kovos nusileido 19-ai pasaulio raketei

2012-07-19

Atgal

Atlantoje vykusiame ATP „250“ serijos „BB&T Atlanta Open“ turnyro aštuntfinalio mače Ričardas Berankis 4:6, 7:6 (9:7), 4:6 nusileido bendraamžiui iš Japonijos Kei Nishikori.
R. Berankis už savo pasirodymą Atlantoje iš viso uždirbo 32 ATP reitingo taškus (12 iš jų - atrankos varžybose) ir 13160 JAV dolerių čekį.

Primename:
Ričardas Berankis turnyrą pradėjo atrankos varžybose, kuriose įveikė tris varžovus: pirmajame atrankos turnyro rate 6/2 6/1 sutriuškino amerikietį Ignacio Taboada (nereit.), antrajame rate 6/4 6/1 nugalėjo taip pat amerikietį Drake Bernstein (nereit.), o finaliniame mače 6/7(4) 7/6(5) 6/3 įveikė Pietų Afrikos Respublikos atstovą Rik De Voest (177 reit.). Pagrindinio turnyro pirmajame rate Ričardas 6/3 6/2 įveikė rusą Dmitry Tursunov (136 reit.).
Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas ATP reitingų klasifikacijoje užima 147 vietą.